Зарегистрируйтесь в нашем магазине и купите интересующую вас книгу. 2. Откройте на ридере сервис «PocketBook Cloud», используя логин и пароль от нашего магазина. 3. Книга автоматически загружена в «Библиотеку» ридера. Приятного чтения!
IOS/Android
Хочу читать на смартфоне/планшете IOS/Android
Зарегистрируйтесь в нашем магазине и купите книгу. 2. Скачайте бесплатное приложение PocketBook Reader для iOS или Android. 3. Зарегистрируйтесь, используя логин и пароль от нашего магазина. 4. Книга автоматически загружена в папку «Книги» приложения.
Скачивание
Хочу скачать
Зарегистрируйтесь в нашем магазине и купите книгу. 2. После оплаты, в Личном кабинете или в Письме нажмите «Скачать». 3. Скачанный файл находится в папке «Загрузки/Downloads» вашего компьютера и может быть загружен на смартфон или в ридер с помощью USB кабеля.
Браузер
Хочу читать в браузере
Зарегистрируйтесь в нашем магазине и купите книгу. 2. Зайдите на cloud.pocketbook.digital используя логин и пароль от нашего магазина. 3. Книга автоматически загружена в веб-ридер и готова к чтению.
Погляд через 100 років!
Події 26 тижнів перебування при владі в Україні «останнього гетьмана» Павла Скоропадського в 1918 році досі зумовлюють палкі суперечки істориків. «Оперетковий гетьман» чи «визначний державник», «німецька маріонетка» чи справжній відновлювач українства?
У пропонованій праці проекту «LikБез. Історичний фронт» представлено спектр думок дослідників: від апологетів гетьмана до скептиків і противників. Окрім того, ми побачимо найширші кордони України, розбудову українського війська, відносини з Кримом, установлення кордону з Росією, який дуже несхожий на сучасний… Читач сам зможе оцінити постать Скоропадського, його дії та провести очевидні аналогії із сьогоденням.
Проект LikБез зібрав докупи більш як два десятки істориків… Наскільки мені відомо, жодна інша країна не робила такого масштабного огляду своєї історії з таким розмахом… Проект, призначений розвінчати історичні міфи та пропаганду, має ознаменувати нову фазу історичної дискусії в Україні, а також створити нові професійні стандарти української історіографії.
Ірина Вушко, Cambridge University Press
Тип книги:Электронная книга
Язык продукта:Українська
ISBN:978-617-12-5276-9
Издатель:«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»