Класична література

View as Grid List

Items 1-32 of 132

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  ХІТ
  Frankenstein фото №1
  Frankenstein
  Аудіокнига
  50,00 ₴
 2. NEW
  ХІТ
  The Best of Oscar Wilde фото №1
 3. NEW
  ХІТ
  Heart of Darkness фото №1
  Heart of Darkness
  Аудіокнига
  50,00 ₴
 4. NEW
  ХІТ
  Dracula фото №1
  Dracula
  Аудіокнига
  30,00 ₴
 5. NEW
  The Metamorphosis фото №1
  The Metamorphosis
  Аудіокнига
  35,00 ₴
 6. NEW
  The Judge's House фото №1
  The Judge's House
  Аудіокнига
  20,00 ₴
 7. NEW
  A Changed Man фото №1
  A Changed Man
  Аудіокнига
  20,00 ₴
 8. NEW
  Die Verwandlung фото №1
  Die Verwandlung
  Аудіокнига
  25,00 ₴
 9. NEW
  The Dead фото №1
  The Dead
  Аудіокнига
  20,00 ₴
 10. NEW
  The Willows фото №1
  The Willows
  Аудіокнига
  30,00 ₴
 11. NEW
  Aesop. Fables фото №1
  Aesop. Fables
  Аудіокнига
  20,00 ₴
 12. NEW
  The Great God Pan фото №1
  The Great God Pan
  Аудіокнига
  30,00 ₴
 13. NEW
  Faust фото №1
 14. NEW
  Das Urteil фото №1
  Das Urteil
  Аудіокнига
  20,00 ₴
 15. NEW
  In der Strafkolonie фото №1
  In der Strafkolonie
  Аудіокнига
  20,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 132

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Актуальна в усі часи та перевірена не одним поколінням читачів світова класика, аудіокниги якої можна онлайн придбати на нашому сайті, користується дедалі більшим попитом серед сучасних власників мобільних девайсів. Такий формат файлів зручний у користуванні: він зберігається на носії разом з іншою літературою, а значить завжди знаходиться під рукою. Ознайомлюватися з культовими творами відомих авторів у звуковому форматі ми рекомендуємо школярам і літнім людям, матусям у декреті та тим, кому зазвичай важко виділити достатню кількість часу на читання.

7 основних переваг аудіокниг «Класична література»

Прослуховування текстів має вдосталь плюсів:

 1. Таке дозвілля не відриває вас від інших справ: спорт, прогулянка, поїздка у транспорті – ви не прив’язані до місця чи обставин.
 2. Слухаючи диктора, ви так само розвиваєте уяву, як і при звичайному читанні.
 3. Професійна начитка тексту добре сприймається мозком. Фрази вимовляються чітко, зрозуміло та з приємною інтонацією.
 4. Такий спосіб взаємодії з книгою не напружує очі. Ви можете годинами проводити час з улюбленим романом, не переймаючись за зір.
 5. Звукові версії файлів є дешевшими порівняно з традиційними паперовими книгами.
 6. Формат mp3 відкривається на усіх електронних пристроях.
 7. Цифрові варіанти – і читання, і прослуховування, не потребують використання деревної сировини. Свідоме ставлення до природних ресурсів сприяє сталому розвитку та допомагає зберегти цілі екосистеми.

Класична література mp3 не потребує занадто великої концентрації та уваги. Під час прослуховування розповіді ви підсвідомо слідкуватимете за розвитком подій, сюжетними лініями та діалогами. Проти серйозним науковим працям, де краще не відволікатися на сторонні справи та мати змогу додати у записник цікаві ідеї, цей різновид літератури – як гарне кіно, яким потрібно щиро насолоджуватися.

Чим аудіокниги «Класика» відрізняються від інших типів творів

Окремо виділимо й особливості культових творів відомих письменників. Хоча роботи можуть відрізнятися за жанром, формою або структурою, усіх їх об’єднує майстерне володіння силою слова. Автори вміло оперують художніми засобами, створюють неповторні образи та використовують фрази, які з часом стають крилатими. Прослуховування класики сприяє розширенню словникового запасу та красивій вимові, а сам стиль розповіді довершує картину, яку малює нам фантазія.

Тим, хто хоче більше дізнатися про життя у минулому, ми також радимо купити аудіокниги світової класики. Якщо історичні посібники викладають лише конкретні та точні факти, літературні твори глибше проникають у тематику. Автори могли точно описувати часи у яких жили та працювали, або створювати шедеври на основі історичних даних. При цьому, класична література не обділена гумором та залишається актуальною навіть в сучасному світі. Автори відмінно розкривали вічні питання добра і зла, сенсів життя, пріоритетів та цінностей.

В каталозі PocketBook зібрані найвидатніші твори минулого у ліцензійному форматі. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і додаємо нові художні книги mp3, щоб кожен користувач зміг знайти літературу на власний смак. Щоб скачати файли на свій пристрій, додайте товар до кошику, вкажіть необхідні дані для оформлення замовлення та оплатіть послугу. Ви отримаєте доступ до документу одразу після успішного переказу коштів. Купити аудіокниги світова класика швидко, зручно і безпечно дуже просто, коли є PocketBook.