Акція від PocketBook: повертаємось до школи з гарним настроємАкція від PocketBook: повертаємось до школи з гарним настроєм

Як заохотити учня докладати більше зусиль цього навчального року? Все просто! Подарувати стильний рідер PocketBook Inkpad 3 чи PocketBook Touch HD 3, та ще й отримати сюрприз на додачу.

Хто може приймати участь в акції?

Будь-хто! Слідуйте цим простим крокам, і зовсім скоро ви зможете насолоджуватись улюбленою літературою та класним подарунком:

  1. Перш за все, слід купити PocketBook Inkpad 3 Dark Brown 740 чи PocketBook Touch HD 3 Spicy Copper 632.
  2. Далі, просто виберіть один із подарунків, що беруть участь в акції: парасолька, рюкзак, термос або ланч-бокс.
  3. Ну і нарешті, отримуйте максимум задоволення від нового ергономічного рідера та чудового доповнення до нього.

Електронна книга – ідеальний подарунок для учня

Сучасним дітям вкрай важко догодити. Та ще важче змусити їх сконцентруватись на навчанні, не відволікаючись на смартфони, соціальні мережі та комп’ютерні ігри.

Що ж, вам дуже пощастило, адже рідер PocketBook – найкращий подарунок для будь-якого учня. Це сучасний і стильний гаджет, який заохотить дитину більше читати, а значить і краще вчитись. Школярам точно сподобається гортати сторінки підручників на мультисенсорному HD екрані, який збереже їх зір завдяки технології E Ink. До того ж, пристрій важить лише 155 г (PocketBook Touch HD 3) або 210 г (PocketBook Inkpad 3), що значно знизить навантаження на спину учня.

Подарунки на будь-який смак

Досі вагаєтесь з вибором рідера? Саме час купити PocketBook Inkpad 3 чи PocketBook Touch HD 3 та вибрати подарунок, який потрібен саме вам: класний рюкзак, зручний ланч-бокс, модна парасолька або милий термос. Будьте впевнені, що учень залишиться задоволеним, адже ми подбали про якість і дизайн всіх товарів, які беруть участь в акції.

Розпочніть новий навчальний рік з приємної покупки: оформляйте замовлення на PocketBook Inkpad 3 чи PocketBook Touch HD 3 і зустрічайте осінь у гарному настрої.

Спеціальні умови діють з 22.08.2019 по 30.09.2019 року при купівлі вищевказаних моделей рідерів в офіційному онлайн магазині PocketBook.