Наші книжкові надходження: обирайте Пауло Коельо або Лоран ГунельНаші книжкові надходження: обирайте Пауло Коельо або Лоран Гунель

Літо у самому розпалі, а значить саме час запастися черговою порцією цікавих книг на всі випадки життя: довгі перельоти, безтурботні дні на пляжі, а може просто теплі вечори на терасі кафе. Адже хороша книга тим і прекрасна, що насолоджуватися нею можна де завгодно.

Твори, які ми порекомендуємо вам сьогодні, схожі і не схожі один на одного як два брата. Здавалося б, обидві книги розповідають про пошук свого місця в цьому великому і галасливому світі. Але як по-різному автори бачать, відчувають і пояснюють цей світ! І як зрозуміти хто ближче до істини: Пауло Коельо або Лоран Гунель? Одне ми можемо гарантувати: кожна з цих історій ідеально пасуватиме вашому літньому настрою.

Хіпі – Пауло Коельо

Дуже особлива книга від дуже особливого автора, який не приховує, що «Хіппі» – це багато в чому роман-автобіографія.

Молодий і повний надій герой книги, який живе мрією стати письменником, пускається в відчайдушну подорож світом. Подібно тисячам людей 70-х років XX століття, Пауло розраховує знайти на дорозі самого себе і власне місце під сонцем. А може навіть і любов.

Коельо щедро прикрашає сторінки роману найяскравішими фарбами і враженнями від мандрівок по Перу, Чилі, Аргентині. В результаті доля закидає Пауло в Амстердам і зводить його з Карлою - дівчиною-хіпі, яка мріє про подорож у Непал.

Автор з неприхованою теплотою згадує часи своєї юності, розповідаючи про покоління по-справжньому вільних людей – про покоління хіпі.

День, що навчив мене жити – Лоран Гунель

Популярний французький письменник взявся за досить складну тему самопізнання і блискуче з нею впорався.

Як це – жити в очікуванні близького кінця? У головного героя роману немає раціональних причин вважати, що він скоро помре. Адже хіба можна серйозно сприймати пророкування якоїсь циганки? Але навіть після вердикту лікарів, які в один голос запевняють Джонатана в тому, що він цілком здоровий, герой не може повернутися в норму. Зрештою, хто сказав, що діагнози лікарів надійніші за передбачення ворожки?

Джонатан вирішує розібратися в собі і втекти на деякий час від свого звичного життя. Сховавшись від усього світу на березі океану, герой неспішно розкладає по поличках свої прожиті роки, аналізуючи свої вчинки, думки і цілі.

Дуже тонкий роман про пошук сенсу життя і про нову надії, яка обов'язково затьмарить старі образи і розчарування.

Товари, що беруть участь