ТОП 5 книг від видавництва "Фабула" зі знижкою 30%ТОП 5 книг від видавництва "Фабула" зі знижкою 30%

Мері Роуч “Злюб” 
Його забороняли, за нього карали, а в деяких країнах навіть заявляли, що його взагалі не існує. Та він був, є і буде — скрізь і завжди. Дуже пізнавальна і дотепна книжка Мері Роуч про дослідження сексу зробить кожного читача трішечки сексологом і подарує чимало позитивних емоцій.

Джон Бакен “39 сходин”
1914 рік. Річард Ханней, заробивши величезні статки в Африці, повертається на батьківщину в Англію. Одного разу він знайомиться зі своїм сусідом, який запевняє, що напав на слід шпигунської організації, яка готує змову з метою вбити грецького прем’єра Каролідеса й викрасти військові секрети Британської імперії. Сусіда вбивають при загадкових обставинах у квартирі Ханнея. Тепер Річарда переслідує не тільки поліція, а й шпигуни з таємної організації “Чорний камінь”.

Олексій Філановський “Головна маркетингова книга”
Ця книга містить відповіді на найфундаментальніші питання, пов’язані з маркетингом,— живим, мінливим і рухомим, наче ртуть. Важливо — мова тут іде про наші українські реалії, наші ринки, наших споживачів і наші культурні парадигми. Ця книга буде цікава як підприємцям так і студентам.

Володимир Єшкілєв “Ситуація Нуль” 
Український сучасний інтелектуальний детектив. Тут можна знайти і багатоступеневу інтригу, і пошуки засланого «крота», і загадкових охоронців масонського храму. А кому буде цього мало зможуть на сторінках відшукати і протистояння в сучасній Україні таємних орденів або історію про Машину Проклять, у якій панує дух інтелектуальної гри в стилі Умберто Еко та Хорхе Луїса Борхеса.

Чарльз Белфор “Паризький архітектор” 
Дія цього незвичайного роману відбувається в окупованому нацистами Парижі. Архітектор Бернар Люсьєн, як і безліч інших французів, не надто співчуває євреям, на яких обрушився нацистський терор. Тому, коли заможний підприємець несподівано пропонує йому велику суму за розробку таємних схованок і укритті в для жертв репресій, Люсьєн опиняється перед непростим вибором: або ризикнути життям, або відмовитися від справи, в успіх якої він практично не вірить. Та він професіонал, і поставлене перед ним завдання — свого роду виклик…

Товари, що беруть участь