Позакласне читання

View as Grid List

29 Items

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Волк Собаця фото №1
  Волк Собаця
  Електронна книга
  95,00 ₴
 2. Wolf the Doggy фото №1
  Wolf the Doggy
  Електронна книга
  95,00 ₴
 3. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
 4. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
 5. Game over! фото №1
  Game over!
  Електронна книга
  25,00 ₴
 6. Белый клык фото №1
  Белый клык
  Електронна книга
  25,00 ₴
 7. Вовк Собаця фото №1
  Вовк Собаця
  Електронна книга
  95,00 ₴
View as Grid List

29 Items

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

На відміну від творів зі шкільної програми, електронні книжки для позакласного читання не є обов’язковими: знання сюжету не перевіряється на контрольних, а список літератури залишається лише рекомендованим для кожного віку. Попри це, такі видання варті уваги: вони сприяють кращому засвоєнню нової інформації, впливають на концентрацію та вчать працювати з текстами різних форматів. Купити електронні книжки для позакласного читання варто і для того, аби навчити дитину правильно користуватись девайсами та з їх допомогою отримувати нові знання. Зазвичай список рекомендованої літератури освітяни надають разом з обов’язковими для вивчення творами. Проте кожні батьки чи викладачі можуть його доповнити на власний розсуд.

Якою буває електронна дитяча література для позакласного читання

Педагоги рекомендують приділяти однакову увагу і класичним, і сучасним творам. Завжди вдале рішення – познайомитись з легендарними роботами Марка Твена, Ганса Андерсена, Льюїса Керрола, Редьярда Джозефа Кіплінга. Окремо варто виділити та вітчизняних письменників: Володимира Маяковського, Лева Толстого, Антона Чехова, Олександра Пушкіна. Усім цим авторам притаманний свій стиль, а величина творчих доробків дозволяє знайомитись з їхніми творами та у старшому віці.

Сучасні книжки для позакласного читання в електронному форматі у списках рекомендованої літератури з’являються дедалі частіше. Зазвичай це легкі твори про життя однолітків школярів. Персонажі живуть у нашому часі та мають багато спільного з сучасними дітлахами.

Переважна більшість книг для додаткового вивчення – це художня література:

 • Українські казки та відомі твори народів світу.
 • Короткі форми: оповідання, байки, розповіді, міфи та легенди.
 • Романи та повісті з нескладною сюжетною лінією про пригоди головних героїв та їх друзів. Це також можуть бути розповіді з вираженою мораллю чи філософським підтекстом.

Найбільш популярним жанром залишаються пригодницький, фентезі, детективи, фантастика.

Як обрати електронні книги з позакласного читання

Охопити весь список рекомендованих творів досить складно. Особливо школярам, яким важко всидіти на одному місці. В цьому випадку вихователі та вчителі радять обрати з запропонованих варіантів ті, які найбільше зацікавлять дитину. Звертайте увагу на жанр, разом ознайомтеся з описом твору, поспостерігайте, які автори з обов’язкової літератури сподобались найбільше.

Вирішуючи, що придбати для позакласного читання в електронному вигляді не варто ставити перед малечею занадто багато цілей. Дайте їй відчути свободу вибору та не вимагайте вивчати ті чи інші твори в примусовому порядку, як це трапляється з обов’язковою шкільною літературою.

Діти різного віку: від дошкільнят до підлітків обожнюють працювати з девайсами. Поєднайте приємне з корисним та завантажте на рідер декілька цікавих видань. Купити електронні дитячі книжки за вигідною ціною та в ліцензійному форматі можна в інтернет-магазині PocketBook. В каталозі зібрані ліцензійні якісні версії сучасних та класичних видань для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Цифрові формати мають й інші переваги:

 • Ви можете створити власну бібліотеку та завдяки синхронізації мати до неї доступ з будь-яких пристроїв.
 • Улюблені книжки будуть завжди під рукою та розважатимуть дітлахів в дорозі, в черзі чи під час подорожі.
 • Ви отримаєте доступ до книги одразу після здійснення покупки, не користуючись послугами доставки та не витрачаючи час на очікування.

Позакласне читання сприяє інтелектуальному розвитку, вчить взаємодіяти з оточуючими, впливає на критичне мислення та дозволяє дивитись на світ не лише крізь призму шкільної програми.