Позакласне читання

View as Grid List

Items 1-32 of 483

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Маленькая принцесса фото №1
  Маленькая принцесса
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 2. Маленька принцеса фото №1
  Маленька принцеса
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 3. Акула фото №1
  Акула
  Електронна книга
  2,34 ₴
 4. Рассказы фото №1
  Рассказы
  Електронна книга
  2,34 ₴
 5. Котёнок фото №1
  Котёнок
  Електронна книга
  2,34 ₴
 6. Акула фото №1
  Акула
  Електронна книга
  2,34 ₴
 7. Прыжок фото №1
  Прыжок
  Електронна книга
  2,34 ₴
 8. Филипок фото №1
  Филипок
  Електронна книга
  2,34 ₴
 9. Учёный сын фото №1
  Учёный сын
  Електронна книга
  2,34 ₴
 10. Лгун фото №1
  Лгун
  Електронна книга
  2,34 ₴
 11. Кто прав? фото №1
  Кто прав?
  Електронна книга
  2,34 ₴
 12. Булька фото №1
  Булька
  Електронна книга
  2,34 ₴
 13. Весной фото №1
  Весной
  Електронна книга
  2,34 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 483

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

На відміну від творів зі шкільної програми, електронні книжки для позакласного читання не є обов’язковими: знання сюжету не перевіряється на контрольних, а список літератури залишається лише рекомендованим для кожного віку. Попри це, такі видання варті уваги: вони сприяють кращому засвоєнню нової інформації, впливають на концентрацію та вчать працювати з текстами різних форматів. Купити електронні книжки для позакласного читання варто і для того, аби навчити дитину правильно користуватись девайсами та з їх допомогою отримувати нові знання. Зазвичай список рекомендованої літератури освітяни надають разом з обов’язковими для вивчення творами. Проте кожні батьки чи викладачі можуть його доповнити на власний розсуд.

Якою буває електронна дитяча література для позакласного читання

Педагоги рекомендують приділяти однакову увагу і класичним, і сучасним творам. Завжди вдале рішення – познайомитись з легендарними роботами Марка Твена, Ганса Андерсена, Льюїса Керрола, Редьярда Джозефа Кіплінга. Окремо варто виділити та вітчизняних письменників: Володимира Маяковського, Лева Толстого, Антона Чехова, Олександра Пушкіна. Усім цим авторам притаманний свій стиль, а величина творчих доробків дозволяє знайомитись з їхніми творами та у старшому віці.

Сучасні книжки для позакласного читання в електронному форматі у списках рекомендованої літератури з’являються дедалі частіше. Зазвичай це легкі твори про життя однолітків школярів. Персонажі живуть у нашому часі та мають багато спільного з сучасними дітлахами.

Переважна більшість книг для додаткового вивчення – це художня література:

 • Українські казки та відомі твори народів світу.
 • Короткі форми: оповідання, байки, розповіді, міфи та легенди.
 • Романи та повісті з нескладною сюжетною лінією про пригоди головних героїв та їх друзів. Це також можуть бути розповіді з вираженою мораллю чи філософським підтекстом.

Найбільш популярним жанром залишаються пригодницький, фентезі, детективи, фантастика.

Як обрати електронні книги з позакласного читання

Охопити весь список рекомендованих творів досить складно. Особливо школярам, яким важко всидіти на одному місці. В цьому випадку вихователі та вчителі радять обрати з запропонованих варіантів ті, які найбільше зацікавлять дитину. Звертайте увагу на жанр, разом ознайомтеся з описом твору, поспостерігайте, які автори з обов’язкової літератури сподобались найбільше.

Вирішуючи, що придбати для позакласного читання в електронному вигляді не варто ставити перед малечею занадто багато цілей. Дайте їй відчути свободу вибору та не вимагайте вивчати ті чи інші твори в примусовому порядку, як це трапляється з обов’язковою шкільною літературою.

Діти різного віку: від дошкільнят до підлітків обожнюють працювати з девайсами. Поєднайте приємне з корисним та завантажте на рідер декілька цікавих видань. Купити електронні дитячі книжки за вигідною ціною та в ліцензійному форматі можна в інтернет-магазині PocketBook. В каталозі зібрані ліцензійні якісні версії сучасних та класичних видань для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Цифрові формати мають й інші переваги:

 • Ви можете створити власну бібліотеку та завдяки синхронізації мати до неї доступ з будь-яких пристроїв.
 • Улюблені книжки будуть завжди під рукою та розважатимуть дітлахів в дорозі, в черзі чи під час подорожі.
 • Ви отримаєте доступ до книги одразу після здійснення покупки, не користуючись послугами доставки та не витрачаючи час на очікування.

Позакласне читання сприяє інтелектуальному розвитку, вчить взаємодіяти з оточуючими, впливає на критичне мислення та дозволяє дивитись на світ не лише крізь призму шкільної програми.