Класична проза

View as Grid List

Items 1-32 of 206

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  ХІТ
  Повернення фото №1
 2. Іліада фото №1
  Іліада
  Електронна книга
  30,00 ₴
 3. Повія фото №1
  Повія
  Електронна книга
  30,00 ₴
 4. Жерміналь фото №1
  Жерміналь
  Електронна книга
  35,00 ₴
 5. Одіссея фото №1
  Одіссея
  Електронна книга
  30,00 ₴
 6. SALE
  Лісова пісня фото №1
View as Grid List

Items 1-32 of 206

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити класичну прозу в електронному вигляді, а також завантажити аудіокниги для прослуховування на цифрових пристроях. У нашому каталозі представлені тексти від заслужених майстрів слова, які жили в різні часи. Такі твори не просто збагачують, а й дозволяють розвинути тонке почуття літературного смаку і поліпшити мову, зробивши її більш грамотною та багатою.

Користь читання класичної прози для сучасного читача

У пошуках джерела цінних думок, життєвого досвіду та натхнення люди ходять на курси мотивації, відвідують психолога і штурмують інтернет-простір, шукаючи нові опори для поліпшення якості життя і розширення кругозору. Але таке джерело давно відкрите і доступне кожному – класична проза увібрала в себе все цінне, чим пишається людство. Залишилося тільки її прочитати і ввібрати мудрість, приховану в книгах.

Але сучасна зайнята людина часто не знаходить сил і часу на вивчення подібних творів. На допомогу кожному, хто зрозумів важливість усвідомленого читання, приходить класична проза в електронному вигляді, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині. Вам не потрібно вишукувати гідний твір – в цій категорії зібрані тільки найкращі книги. Тут ви можете придбати також аудіоверсії творів, які зручно слухати в дорозі.

Електронна класична проза в PocketBook

Все більше книголюбів переходять на цифровий формат, адже він:

 • Дозволяє повертатися до читання в будь-якій ситуації. Ідеальний варіант для зайнятих людей, які активно займаються саморозвитком.
 • Легкий і компактний. Класичні книги в паперовому варіанті часто мають значні габарити, але тепер вам не потрібно носити з собою великий том. Електронні книжки з розділу «Класична проза» з легкістю розмістяться в вашому рідері або іншому компактному пристрої.
 • Може використовуватися нескінченно довго. Паперові видання навіть в щільній обкладинці з часом зношуються, а якщо книга близька серцю, і ви періодично до неї повертаєтеся, то томик обов'язково скоро прийде в непридатність. Ви можете купити улюблену класичну прозу в електронному форматі та мати під рукою завжди «свіже», видання, ніби ви його тільки що купили.
 • Мають меншу вартість у порівнянні з паперовими аналогами. Якщо ви мрієте про значну класичну бібліотеку, то електронний формат обійдеться дешевше. Навіть найцінніші книги в цифровому вигляді дешевше (деколи навіть в десятки разів), ніж вони ж, але в паперовому варіанті. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати художню літературу в електронному форматі та купити її за помірною ціною. Частина творів поширюється безкоштовно.

Асортимент електронної класичної прози в PocketBook

В каталозі класичних творів PocketBook зібрані книги визнаних українських авторів: Лесі Українки, Тараса Шевченка, Михайло Старицького та інших. Тут ви можете вибрати світову класичну прозу в електронному форматі й купити твори Антуана де-Сент Екзюпері, Стефана Цвейга, Данте Аліг'єрі, Стендаля, Артура Конан Дойля і т. д. Їх книги просякнуті глибокими смислами й стилем автора, що запам'ятовується надовго.

Класична проза прекрасна ще і тим, що може підійти для різного віку. Багато книги з часом «настоюються» і розкриваються по-новому, підносячи кожному віку індивідуальну мораль. Ви можете віддати перевагу електронним книгам з розділу «Класична проза», купити їх і поглянути на світ очима талановитих письменників, які через слово діляться з читачем особистими відкриттями, досвідом і внутрішньою силою.

Купуйте класичну прозу в цифровому форматі в інтернет-магазині PocketBook, щоб насолодитися красою вільного читання без тимчасових і просторових обмежень.