Сучасна проза

View as Grid List

Items 1-32 of 208

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction
 1. Заповіти фото №1
  Заповіти
  Електронна книга
  100,00 ₴
 2. Сірі бджоли фото №1
  Сірі бджоли
  Електронна книга
  100,00 ₴
 3. ХІТ
  Пазл фото №1
  Пазл
  Електронна книга
  145,00 ₴
 4. Бот фото №1
  Бот
  Електронна книга
  100,00 ₴
 5. Знак Єви фото №1
  Знак Єви
  Електронна книга
  120,00 ₴
 6. Арканум фото №1
  Арканум
  Електронна книга
  70,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 208

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction

Якщо ви шукаєте, де купити сучасну прозу в електронному форматі, це означає, що ви та людина, яка відкрита новому і готова розвиватися, крокуючи в ногу з часом. В інтернет-магазині PocketBook ви зможете знайти світові бестселери, випущені 10 кращими видавництвами України та світу, з яких обов'язково знайдете найкращий варіант для приємного проведення часу за цікавою книгою.

Яку сучасну прозу можна купити в PocketBook

Навик усвідомленого читання часто виховується сам собою, для цього досить читати часто і пробувати різні варіанти. Як неможливо навчитися добре писати, працюючи тільки в одному жанрі, також неможливо розвинути власний літературний смак, якщо зациклюватися лише на одному авторі або стилі оповідання. Саме тому великою популярністю користується сучасна проза в електронному вигляді, купити яку можна не тільки для приємного коротання вечорів за захоплюючим чтивом, але й як джерело отримання нових знань про світ.

У нашому каталозі ви можете придбати твори Стівена Кінга, Джона Гарріса, Марка Леві, Деніела Киза, Брюса Кемерон, Карлоса Сафона та інших сучасних авторів, від майстерності стилю яких захоплює дух навіть у затятих книгоманів.

Електронна сучасна проза як засіб читати більше

Розуміння того, що книги формують особистість підштовхує багатьох читачів до читання гарної літератури. Але не у всіх є достатньо часу, щоб встигати за новинками, або коштів на придбання всіх тих книг, які цікавлять. На допомогу приходить новий формат сучасного читання – цифровий. У магазині PocketBook ви знайдете художню літературу в електронному форматі, створену сучасними авторами. Вона дозволить:

 • Заощадити на улюбленому хобі. Цифрові версії книг коштують дешевше паперових, завдяки чому їх можна купувати частіше. Це дозволяє зібрати повноцінну електронну бібліотеку, не переплачуючи видавництву за папір і супутні витрати.
 • Читати будь-які твори без прив'язки до часу і місця. Вас більше не будуть обтяжувати важкі томи, які потрібно носити з собою в сумці або рюкзаку. Якщо купити сучасну прозу в електронному вигляді, ви зможете брати з собою будь-яку кількість улюблених історій – всі вони помістяться в компактному рідері або звичайному смартфоні.
 • Пробувати нове. Всього пару десятиліть тому книголюби ще не мали розкоші вибирати електронні книги з сучасної прози, купити їх і ставити експерименти з новими жанрами та авторами з таким комфортом, який доступний нинішньому читачеві. Тепер кожен може читати не то, що треба, а то, що ближче саме його серцю.

Після покупки книг в цифровому форматі ви зможете реалізувати свою мрію читати більше, комфортніше і продуктивніше зробивши занурення в змістовні і чіпкі історії невід'ємною частиною життя.

Де купити електронну сучасну прозу без скорочень в Україні

Купувати цифрову літературу краще в перевірених інтернет-магазинах, адже маловідомі ресурси з сумнівною репутацією часто надають не повні версії, а лише ознайомчі частини. На сайті PocketBook ви придбаєте сучасну прозу в електронному вигляді в повному обсязі і в будь-якому зручному для читання розширенні.

Тут вас зустріне жанрова література: від захоплюючої наукової фантастики до гламурних історій про любов, з якими приємно скоротати вечір-другий або відправитися у відпустку і просто розвантажити голову. А щоб ваші очі не втомлювалися, пробігаючи марафони по цифровим сторінкам, можете разом з електронною книжкою з розділу «Сучасна проза» купити рідер з функцією захисту зору. Такі пристрої дозволяють насолоджуватися книгами годинами без ефекту втоми очей.