Космос

View as Grid List

Items 1-32 of 52

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Чужой: Завет фото №1
  Чужой: Завет
  Електронна книга
  97,11 ₴
 2. Эндимион фото №1
  Эндимион
  Електронна книга
  94,62 ₴
 3. Чужой 3 фото №1
  Чужой 3
  Електронна книга
  97,11 ₴
 4. Чужие фото №1
  Чужие
  Електронна книга
  97,11 ₴
 5. Дети Дюны фото №1
  Дети Дюны
  Електронна книга
  144,02 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 52

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Феномен видань про життя поза межами Землі полягає у тому, що книги про космос в електронному вигляді завжди дещо романтизовані та овіяні чимось секретним, недосяжним для пересічних людей. Незалежно від того, в якому жанрі йдеться оповідь: документалістика, нон-фікшн чи взагалі фантастика, ця література завжди знаходить своїх читачів та заворожує їх з перших сторінок. Невже секрет ховається лише в цікавості теми? 

Цифрові книги про космос: особливості та види

Одразу варто зазначити, що цей вид літератури є досить різноплановим та багатожанровим. Він може схилятися до художніх творів або, навпаки, нагадувати посібник. Спільних рис у цьому випадку небагато:

 • Обидва напрямки можуть включати безліч піджанрів. Для художнього характерніші пригоди, фентезі, екшн, драми, для прикладного – мемуари, біографії, енциклопедії.
 • Розповідь може йти в контексті минулого, сучасного або майбутнього. Є місце і припущенням, і прогнозам.
 • Розвиток науково-технічного прогресу впливає і на художні, і на прикладні. Для письменників-фантастів космічні відкриття є поштовхом для натхнення та розвитку уяви. В науково-популярній літературі дослідження породжують нові питання та змушують мислити критичніше.

Наукова фантастика про космос в електронному форматі

Це література, в якій немає обмежень: автори можуть розповідати, як влаштовані літаючі тарілки, вигадувати нові цивілізації, описувати цілі світи з їхніми законами, середовищем існування та суспільними нормами. На початку свого розвитку цей жанр мав здебільшого розважальний характер. Автори прагнули відволікти читача від буденності та в буквальному сенсі вмикали їх уяву. Згодом твори цього напрямку ставали дедалі серйознішими. В них стали порушуватися суспільні питання, підійматися філософські теми та використовуватися художні засоби з глибоким, потаємним сенсом.

Сьогодні можна купити наукову фантастику про космос в електронному вигляді на різні теми:

 • Пошук та колонізація нових планет.
 • Знайомство з іншими цивілізаціями.
 • Війна землян з прибульцями.
 • Добування життєво необхідних ресурсів.
 • Здійснення космічних мандрівок.

Де купити цифрові науково-популярні книги про космос

Авторам прикладного жанру доводиться менше фантазувати про те, як влаштований Всесвіт, і більше довіряти фактам. Такі книги розраховані на широке коло читачів, містять цікаві ілюстрації, фотографії, інфографіки та схеми. Вони несуть інформативну та освітню функцію: пояснюють еволюційні процеси, розповідають поняття з фізики, хімії, біології, астрономії та інших природничих наук.

Купити цифрову наукову фантастику про космос варто для того, аби розвинути фантазію чи відволіктися від буденності, в той час, як науково-популярний жанр працює над розширенням світогляду читача. Він дає чітке уявлення про те, як влаштований світ, а також є відмінною підмогою шкільним підручникам. Інформація тут подається у лаконічній формі та мовою, зрозумілою для широкої аудиторії.

На сайті PocketBook ви можете купити книги про космос в електронному форматі та насолоджуватися читанням у будь-який час. З розвитком цифрових форматів улюблене дозвілля стає доступнішим, а уся бібліотека завжди знаходиться під рукою. Не потрібно виділяти місце в будинку для зберігання літератури, переплачувати за паперові аналоги, чекати на доставку та витрачати час на черги у поштових відділеннях. Щоб купити нехудожні книги в електронному форматі, оформіть замовлення на сайті онлайн, і ви отримаєте доступ до файлу одразу після його оплати.