Відьмак

View as Grid List

3 Items

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
View as Grid List

3 Items

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Ви можете поповнити колекцію якісного фентезі і купити електронні книги «Відьмак» в інтернет-магазині PocketBook. Гучна серія включає цикл історій про Геральта з Рівії – представника древньої професії відьмаків. Шанувальники фантазійного всесвіту, створеного польським письменником Анджеєм Сапковським, люблять його за чудово пророблений пригодницький сюжет, від якого важко відірватися. Познайомтеся з привабливою реалістичністю цього магічного світу, купивши електронні книжки серії «Відьмак» в нашому інтернет-магазині.

Електронна серія книг «Відьмак» українською мовою

Перші два томи являють собою збірку новел про героїчні пригоди відьмака Геральта. Герой заробляє на життя тим, що позбавляє світ від чудовиськ – робить складну і непосильну простій людині роботу. Відьмак наділений незвичайними здібностями, розвинути які ще в дитинстві йому допомогли маги і воїни. Вони навчили дитину таємному мистецтву і за допомогою чарівних зіль наділили його нелюдською силою і здатністю до регенерації. Мабуть, на цьому і закінчується зв'язок «Відьмака» з класичним фентезі, тому що в іншому твір істотно перевершує представників цього літературного жанру.

Автор взяв за основу народний європейський фольклор і подав його з незвичного боку. Книги про Геральта одночасно традиційно історичні та по-сучасному оригінальні. У них можна знайти масу відсилань до дитячих казок, розказаних на новий лад для аудиторії 16+. Формат перших двох томів нагадує серіал про магічне середньовіччя, завдяки чому електронні книжки «Відьмак» легко розділяти на порції і читати в зручний час.

З третього тому починається повноцінна сюжетна лінія. Вона часто перегукується з першими частинами, тому починати читати серію електронних книжок «Відьмак» краще з самого початку. При знайомстві з повним циклом читач виявляє себе зануреним у вітіювату, захоплюючу сюжетну канву. Ви будете прощупувати розділ за розділом, том за томом, закохуючись в твір і дивуючись красі мови, простому, але тонкому гумору та захоплюючій фентезійній дії.

Особливості серії книг Сапковського про відьмака

Багато яка фантазійна література епічна, героїчна і насичена масштабними баталіями. Але далеко не усі книги можуть похвалитися такою реалістичністю. При прочитанні історій про рівіанця Геральта важко змиритися, що описані події вигадані. Книга поглинає цілком, балуючи приголомшливою казковістю, образністю мови і витриманим тактом оповідання. Сюжетна лінія динамічна і, що не менш важливо, – закінчена. Кожен том закриває всі животрепетні питання і залишає враження професійно проробленої і логічної історії.

Електронні книги серії «Відьмак» прославилися ще й тим, що включають великий бестіарій. Сапковський, як і всі автори, наділені почуттям мови, барвисто відпрацьовує не лише портрети головних героїв, а й магічних істот.

Всі книги «Відьмак» в цифровому форматі

Інтернет-магазин книг в електронному вигляді PocketBook пропонує великий вибір ліцензійної літератури для читання на цифрових носіях. Багато сучасних читачів обирають цей екологічний формат з наступних причин:

  • книги не займають місця в квартирі і не припадають пилом;
  • вони зручні для прочитання в будь-якому місці;
  • видання коштують дешевше паперових варіантів.

У PocketBook ви можете купити книги «Відьмак» в електронному вигляді як окремо, так і цілою серією.