Книги в серії
Контент
Відгуки
131,00 ₴
• Вперше українською • Від автора супербестселера «До зустрічі з тобою» Там, де двоє, самотність не живе… Джесс Томас — мати-одиначка, яка, щоб якось прогодувати дітей, змушена працювати на двох роботах. У її житті все йде шкереберть. Жінка мріє про мужнього сильного лицаря, що витягне її з цієї безодні та розірве замкнене коло нещасть. Ед Ніколс — справжній сучасний принц, успішний комп’ютерник у великій прибутковій корпорації. Джесс інколи прибирає в його розкішному заміському будинку. Та в цього заможного красеня не все так ідеально, як здається. Розчарований у житті одинак, він не вірить, що знайде своє щастя. Одного разу Ед помічає: Джесс так само страждає від самотності… Відтепер їх двоє — самотні серця в пошуках кохання. Іронічна, романтична й дивовижно захоплива книжка. People Про автора: Джоджо Мойєс — англійська романістка, журналістка, одна з небагатьох письменниць, кому вдалося двічі здобути премію Асоціації любовних романістів у номінації «Любовний роман року», володарка нагороди «Книга року» від Galaxy Book Award. Її зворушливі історії кохання посідають перші позиції у списках бестселерів The New York Times, їх перекладено багатьма мовами світу. Джоджо Мойєс є найпопулярнішою романісткою сучасності.
Дивитися більше
131,00 ₴
• Кохання ближче, ніж здається • Прониклива історія, заснована на реальних подіях • Від автора супербестселерів «До зустрічі з тобою» та «Один плюс один» 1946 рік. Френсіс, Евіс, Марґарет і Джин мріяли зустрітися зі своїми чоловіками після тривалої розлуки. Так само, як і майже 600 інших жінок, які разом із солдатами пливуть до своїх «половинок» на борту «Вікторії» — колишнього військового авіаносця. Наречені, що жодного разу не бачили своїх наречених; дружини, що не знають, чи живі ще їхні чоловіки, чи пам’ятають про них… На борту Френсіс знайомиться з молодим морським піхотинцем Генрі. Вони бояться відкрити душу одне одному, намагаються забути про своє минуле. Френсіс і не уявляє, наскільки ця подорож змінить її життя… Про автора: Джоджо Мойєс — англійська романістка, журналістка, одна з небагатьох письменниць, кому вдалося двічі здобути премію Асоціації любовних романістів у номінації «Любовний роман року», володарка нагороди «Книга року» від Galaxy Book Award. Її зворушливі історії кохання посідають перші позиції у списках бестселерів The New York Times, їх перекладено багатьма мовами світу.
Дивитися більше
131,00 ₴
Еліс просто хотіла бути щасливою. Гадала, що одруження подарує їй те, про що вона так мріяла. Але коли рідна Англія лишилася за океаном, Кентукі зустрів її задухою та консерватизмом. Чоловік, який в усьому слухався батька, почуття скутості — все, що отримала Еліс. Тож коли в містечку почали шукати волонтерів для кінної бібліотеки, вона не вагаючись зголосилася. Тут Еліс знайомиться з Марджері, яка не кориться закам’янілим традиціям і знає, як це — бути по-справжньому щасливою та вільною. Життя Еліс карколомно змінюється. І чоловік, який був для неї всім, виявляється чужим. Бо вона вже давно кохає іншого. Того, з ким зможе стати собою... Про автора: Джоджо Мойєс — англійська романістка, журналістка, одна з небагатьох письменниць, яка двічі здобула премію Асоціації любовних романістів у номінації «Любовний роман року», володарка нагороди «Книга року» від Galaxy Book Award. Її зворушливі історії кохання посідають перші позиції у списках бестселерів The New York Times, їх перекладено багатьма мовами світу.
Дивитися більше

Яскравими представниками серії якісної сентиментальної літератури є електронні книги Джоджо Мойес – англійської романістки і автора бестселера «До зустрічі з тобою». Письменниця виграшно виділяється з плеяди авторів жіночої прози, адже створює легкі і одночасно глибокі твори, якими зачитуються навіть досвідчені книголюби. В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити електронні книги Джоджо Мойес, щоб насолоджуватися улюбленим твором в сучасному форматі.

Особливості сентиментальної жіночої прози Джоджо Мойес

Романісток багато, але простий, легкий і зворушливий стиль письменниці впізнається вже після першого знайомства з її творчістю. Автор використовує класичні прийоми жіночих романів, етикетно та грамотно порушуючи їх. Її історії зачіпають важливі етичні проблеми, побутові і насущні труднощі, підносячи їх м'яко та іронічно. Така манера викладу привертає і створює оптимістичний післясмак, від якого хочеться жити, любити і мріяти.

Літературу Джоджо Мойес радять не тільки в якості розслабляючого читання. Частина її творів спрямована на вдумливу і серйозну публіку. Її сюжети переплітаються з подіями Другої світової війни, переносять читачок в минулі століття, але більша їх частина – сучасна і дуже життєва. В якому б часі не відбувалися дії, мова оповіді завжди доступна і затишна, що особливо підкуповує. Ви можете замовити книжки Джоджо Мойес в електронному вигляді окремо або придбати цілу добірку творів в інтернет-магазині PocketBook.

З чого почати знайомство з книгами Джоджо Мойес

Творчість письменниці направлена на роботу зі знайомою реальністю, якою пронизане життя звичайних жінок. У книзі «Один плюс один» вона піднімає тему знайомства двох самотніх людей, які загрузли в побутових труднощах, але не втратили надію на зустріч із щирим коханням.

Легкістю і позитивом наділить збірка оповідань «Париж для самотніх та інші історії». У ній розповідається про життя жінок, які розлучившись із своїми благовірними вирішили почати життя з чистого аркуша.

Ці книги можна порадити в якості іронічного, позитивного і зворушливого чтива для відпочинку.

Роман «Корабель наречених» – більш глибокий твір. У ньому розповідається про життя дівчат, які вирішили пов'язати долю з військовослужбовцями в нелегкий воєнний час.

Разом із героїнями електронних книг Джоджо Мойес ви проживете радощі зустрічей, прикрості розставань, солодкість романтичної симпатії і всю красу серйозного і дорослого кохання.

Де купити книги Джоджо Мойес в електронному форматі

Цифрове читання набирає популярність, адже є найбільш екологічним, зручним і сучасним варіантом знайомства з літературою. В інтернет-магазині книг в електронному форматі PocketBook ви можете придбати художні твори в жанрі романтичної прози і повертатися до улюбленої історії у будь-якій ситуації.

  • Електронні книги не займають місця на полицях, тому ідеальні для маленьких просторів.

  • Твори в цифровому форматі коштують дешевше паперових аналогів. Ви можете купити електронні книжки Джоджо Мойес за розумною ціною та заощадити кошти на придбання інших літературних новинок.

  • До прочитання оцифрованих книг можна повертатися частіше, ніж до занурення в історію в класичному паперовому форматі. Відтепер очікування в чергах буде не настільки утомливим, дорожні пробки – коротші, а тихі прогулянки з улюбленою історією – продуктивніше.

Ви можете придбати електронні книги Джоджо Мойес і стати частиною величезної сім'ї читачів окриляючої літератури, яка позбавлена зайвого пафосу та нудотності.


0
5
0 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
0%

Рекомендують