Комікси

View as Grid List

1 Товар

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
View as Grid List

1 Товар

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині PocketBook ви можете придбати комікси в електронному форматі для читання на рідерах, смартфонах, планшетах та інших цифрових пристроях. Такий варіант ідеально підійде всім, хто цінує свій час і хоче частіше повертатися до вивчення улюблених історій, незалежно від обставин.

Цифрові комікси – сучасна література в сучасному форматі

Багато хто думає, що комікси читають тільки підлітки, але це омана, яку легко розвіяти, якщо подивитися на те, як в розвинених країнах будується освітня програма. Раніше будь-яка картинка в книжці сприймалася, як зниження її вікового рейтингу – все, що з малюнком, то для дітей. Але тепер в освітній літературі активно використовується інфографіка – прийом, завдяки якому навіть складна інформація подається з упором на візуальну складову.

Такий інструмент використовують не тільки в освіті, а й у художній літературі. Картинки полегшують сприйняття, а значить цифрові комікси можуть використовуватися як спосіб розслабитися і дізнатися нове. Саме тому цей сучасний літературний жанр отримав настільки велике поширення.

У нашому інтернет-магазині представлені комікси для будь-якого віку. Це не тільки розважальне, а й навчальне чтиво, з яким ви можете скоротати час в черзі, поїздці, пробці або після важкого дня.

Комікси в електронному вигляді в PocketBook

Як і всі представлені на нашому сайті художні книги в електронному вигляді, комікси прекрасно підходять для читання на цифрових гаджетах. Видання адаптовані під мобільні пристрої, тому їх сприйняття буде таким саме комфортним, як і в традиційному паперовому варіанті. У нас ви можете купити комікси в електронному форматі наступних видів:

  • Героїчна література – історії про людей з суперздатностями. Такі твори привертають самих різних читачів: в юності супергерої стають прикладами для наслідування, в більш зрілому віці цікаво стежити за тим, як в книзі незвично петляє сюжет і наскільки захоплюючими можуть бути ідеї придуманих світів.
  • Комікси для підлітків. Більшість творів в такому форматі створюється саме для тінейджерів. Вони багато часу проводять за гаджетами і обожнюють захоплюючі пригодницькі і фантастичні історії.
  • Дитяча література. Як навчити дитину любити читання? Вже точно не через повчальні промови. Простіше і корисніше для малюка буде знайомство із зрозумілим форматом історій з картинками. Ви можете купити цифрові комікси, щоб продемонструвати дитині, що читання – це не тягар, а простий спосіб зайняти себе корисною дією.
  • Гумористичні історії. Ідеальний варіант для відпочинку. На нашій віртуальній вітрині ви знайдете комікси в електронному вигляді, створені на основі іронічних творів Джерома К. Джерома, від яких не відірватися в будь-якому віці. Тут ви придбаєте сатиричні труди О. Вишні та книги з народними анекдотами, які не просто зарядять позитивом, але й стануть чудовим джерелом цитат.
  • Класична література. До цієї групи належать комікси, написані на основі творів Г. Ф. Лавкрафта і Агати Крісті. У PocketBook ви знайдете книги про Ніцше, Юнга, витяги з філософських висловлювань, цитати великих людей і багато іншого.
  • Книги за серіалами. Тут ви можете купити комікси в електронному вигляді, які лягли в основу відомих фільмів: Star Trek, «Детективне агентство Дірка Джентлі», «Дівчина з татуюванням дракона», «Хлопаки», «Аліта. Бойовий ангел», «Ліга видатних джентльменів» і т. д.

Книги в електронному форматі – купити в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете купити комікси та іншу літературу в цифровому вигляді. Ми поставляємо книги без скорочень і пропонуємо на вибір будь-який формат, який підтримує ваш пристрій. Станьте мобільнішими разом з електронними книгами від PocketBook!