Приємний сюрприз від PocketBook: отримайте 3 роки гарантії на новий рідерПриємний сюрприз від PocketBook: отримайте 3 роки гарантії на новий рідер

Починаючи з 16.10.2019, купивши рідер PocketBook InkPad 3, PocketBook Touch HD 3, PocketBook Touch Lux 4 або PocketBook 616 у фірмовому онлайн магазині PocketBook, ви отримаєте ексклюзивну гарантію на 3 роки. Акція «2+1» – це додатковий рік гарантії на флагманські моделі для кожного покупця.

Компанія PocketBook приділяє величезну увагу якості своєї продукції, піклуючись про максимальний комфорт читачів. Наші рідери поєднують в собі не лише новітні E Ink технології, а й бездоганну надійність.

Ми хочемо, щоб ви були впевнені в якості рідерів PocketBook, так само, як в цьому впевнені ми. Саме тому наша компанія дарує всім покупцям додатковий рік гарантії на пристрої PocketBook, збільшуючи гарантійний термін нашої продукції до 3 років!

Як отримати ексклюзивну гарантію? Просто купіть рідер PocketBook InkPad 3, PocketBook Touch HD 3, PocketBook Touch Lux 4 або PocketBook 616 у нашому фірмовому онлайн магазині в період з 16.10.2019 по 31.12.2019 року. Ви автоматично стаєте учасником акції «2+1», отримуючи право на додатковий рік гарантійного обслуговування. Разом з покупкою ви також отримуєте сертифікат про розширену гарантію на пристрій.

При цьому, сама процедура сервісного обслуговування в період додаткового третього року не змінюється. У разі необхідності, просто зверніться до найближчого авторизованого сервісного центру PocketBook, разом з пристроєм, сертифікатом, гарантійним талоном і чеком про покупку.

Адресу найближчого сервісного центру, ви можете знайти у відповідному розділі на нашому сайті:

https://pocketbook.com.ua/supportua

Будь ласка, зверніть увагу, що додатковий рік гарантії розширює лише часові рамки дії стандартних гарантійних зобов'язань нашої компанії щодо пристрою. Ознайомитися з ними можна тут:

https://pocketbook.ua/warranty