Зареєструйтеся в нашому магазині та купіть цікаву для вас книгу. 2. Відкрийте на рідері сервіс «PocketBook Cloud», використовуючи логін і пароль від нашого магазину. 3. Книга автоматично завантажена в «Бібліотеку» рідера. Приємного читання!
IOS / Android
Хочу читати на смартфоні / планшеті iOS / Android
Зареєструйтеся в нашому магазині та купіть книгу. 2. Скачайте безкоштовний додаток PocketBook Reader для iOS або Android. 3. Увійдіть, використовуючи логін і пароль від нашого магазину. 4. Книга автоматично завантажена в папку «Книги» додатка.
Завантаження
Хочу завантажити
Зареєструйтеся в нашому магазині та купіть книгу. 2. Після оплати, в Особистому кабінеті або в Листі натисніть «Завантажити». 3. Скачаний файл знаходиться в папці «Завантаження / Downloads» вашого комп'ютера і може бути завантажений на смартфон або в рідер з допомогою USB кабелю.
Браузер
Хочу читати в браузері
Зареєструйтеся в нашому магазині та купіть книгу. 2. Зайдіть на cloud.pocketbook.digital використовуючи логін і пароль від нашого магазину. 3. Книга автоматично завантажена в веб-рідер і готова до читання.
Погляд через 100 років!
Події 26 тижнів перебування при владі в Україні «останнього гетьмана» Павла Скоропадського в 1918 році досі зумовлюють палкі суперечки істориків. «Оперетковий гетьман» чи «визначний державник», «німецька маріонетка» чи справжній відновлювач українства?
У пропонованій праці проекту «LikБез. Історичний фронт» представлено спектр думок дослідників: від апологетів гетьмана до скептиків і противників. Окрім того, ми побачимо найширші кордони України, розбудову українського війська, відносини з Кримом, установлення кордону з Росією, який дуже несхожий на сучасний… Читач сам зможе оцінити постать Скоропадського, його дії та провести очевидні аналогії із сьогоденням.
Проект LikБез зібрав докупи більш як два десятки істориків… Наскільки мені відомо, жодна інша країна не робила такого масштабного огляду своєї історії з таким розмахом… Проект, призначений розвінчати історичні міфи та пропаганду, має ознаменувати нову фазу історичної дискусії в Україні, а також створити нові професійні стандарти української історіографії.
Ірина Вушко, Cambridge University Press
Тип книги:Електронна книга
Мова продукту:Українська
ISBN:978-617-12-5276-9
Видавець:«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»