Книги в серії
Контент
Відгуки
87,50 ₴
Рейтинг:
100%
Видовищний серіал від «Netflix»! Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Дуже давно, коли людська раса тільки обживала ворожий світ, а маги у своїх вежах займалися лише високою наукою чарівництва, було створено гільдію відьмаків — ремісників від магії, яких навчали вбивати темні породження потойбіччя: віїв і віпперів, мантикор і гулів, грифонів і брукс-вампіриць. Але з часом страшних почвар меншало, меншало й тих, хто мусив захищати від них людей, — і дедалі частіше відьмакам у спину летіли з-за парканів прокльони та каміння. Від Яруги до Драконячих гір мандрує один з останніх відьмаків — Ґеральт із Рівії, зустрічаючи людей та істот, які чимось дуже нагадують персонажів відомих казок, та намагаючись зрозуміти, чи залишилося у ньому самому хоч щось від людини, чи він — тільки додаток до двох своїх мечів: звичайного залізного та відьмачого, з карбованим руків’ям та срібним клинком, який колись стане для нього мечем призначення…
Дивитися більше
87,50 ₴

Видовищний серіал від «Netflix»! Героїчна сага Анджея Сапковського про відьмака Ґеральта посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року автор отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер». Згідно з давнім ельфійським пророцтвом, Цірі, Дитя Старшої Крові, мала змінити долю світу. Але поки зеленоока спадкоємиця трону Цінтри прямує під захистом своїх названих батьків до чарівницького острову Танедд, світ уже невпізнавано змінився. Усюди, в усіх серцях війна, ненависть і погорда. Для відьмака Ґеральта настав час заради порятунку Цірі обирати, на чиєму він боці.

Дивитися більше
87,50 ₴
Видовищний серіал від «Netflix»! Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Хоч як намагався біловолосий відьмак Ґеральт менше замислюватися про вибір між більшим і меншим злом, але й він помітив, що світ навколо змінюється. Представники людської раси, із жадоби чи ненависті знищуючи ельфів, ґномів, мавок-дріад, таємничих морських мешканців, і з відьмака намагаються зробити найманого вбивцю. Але тепер Ґеральт знає, що таке кохання, знає, що він здатен на людські почуття і на найбільшу самопожертву… Маленька зеленоока Цірі, призначенням якої є Ґеральт, з’явиться у його житті в той час, коли на королівства, які століттями воювали лише за перенесення межових знаків, нападе страшний ворог із-за південних гір. І відьмаку не буде різниці, чия ллється кров — людей, дріад чи ельфів…
Дивитися більше
87,50 ₴
Видовищний серіал від «Netflix»! • Переклад власних назв та імен героїв узгоджено з автором • Коментоване видання • Карта світу відьмака на форзаці Поки світ магів оговтується після катастрофи на Танедді, а королівства людей та ельфів готуються розпочати нову війну, відьмак Ґеральт, ледве одужавши від ран у Брокілоні, вирушає на порятунок Цірі. Однак де її шукати, якщо Вежа Чайки зруйнована вщент, а у снах про названу дочку відьмак бачить зовсім не те, що переповідають про її долю? Мандруючи в компанії поета Любистка, напівдріади Мільви, нільфгардця Кагіра та п’ятсотлітнього вампіра Реґіса Ґеральт зрозуміє: він не може більше миритися з ріками крові, що проливаються навкруги. Люди і ельфи тепер лютіші за створінь, з якими його навчено битись. Пройти хрещення вогнем і врятувати тільки Цірі відьмаку вже не досить…
Дивитися більше
93,80 ₴
Видовищний серіал від «Netflix»! • Переклад власних назв та імен героїв узгоджено з автором • Коментоване видання • Карта світу відьмака на форзаці Диво врятувало від смерті Цірі, коли на її очах гинула банда Щурів, що стали їй вірними друзями. Призначення привело її в болотяні нетрі до пустельника та вигнанця Висоготи, де мудрість Старого Ворона допомогла Ластівці-Цірі знову стати на крило. Тепер вона ступила на свій шлях, повернула магічну силу. Більше вона нікого не втратить і знайде містичну Вежу Ластівки, шлях до спасіння зі світу, що приречений загинути у війнах, зраді й безчесті. Так судилося… Проте відьмак не вірить у пророцтва. Втративши чарівний амулет, він став просто Ґеральтом з Рівії. Він мчить на порятунок Цірі — своєї названої доньки, на яку полюють імператор, королі й чарівники, хапаючись в останніх судомах, як за крихкий лід, за шанс врятуватися ціною Старшої Крові… Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року Анджей Сапковський отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».
Дивитися більше
87,50 ₴
Видовищний серіал від «Netflix»! • Переклад власних назв та імен героїв узгоджено з автором • Коментоване видання • Карта світу відьмака на форзаці Відьмак, Ґеральт із Рівії продовжує свою боротьбу. У королівстві Керак на нього чекають нові випробування. Зараз він – мисливець за чудовиськами, якого найняли для вбивства. Після знищення чергової небезпечної потвори, троє вдягнених у чорне мосьпанів арештовують Ґеральта. Тепер і він у біді: його позбавили двох відьмацьких мечів. Він змушений докласти усіх зусиль, аби повернути зброю… Руда чародійка Литта Нейд, відома як Корал, зваблює Ґеральта, у них починається бурхливий роман. Але кохана Йеннефер, з якою він стільки пройшов, не дає забути про себе… Інтриги королів і магів продовжуються: гримить грім, бушують грози, історія йде далі… Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року Анджей Сапковський отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».
Дивитися більше
93,80 ₴
Видовищний серіал від «Netflix»! Зеленоока Цірі продовжує пошуки Ґеральта і Йеннефер, вона стрибає поміж світами в пошуках відповідних часу й місця. Усі світи різні — безпроблемні, де можна перепочити, і проблемні, де її то наздоганяють ельфи, то замахуються на життя аборигени. У рідному світі Цірі, далеко в майбутньому, є ті, які прагнуть допомогти їй виконати призначене. Німуе — Володарка Озера — залучає силу снячих, щоб з’ясувати суперечливі моменти легенди про відьмака й відьмачку та спрямувати Призначення у правильному напрямку. А тим часом іде війна між Нільфгардом й нордлінгами. І невідомо, що чекатиме на відьмака, його друзів і знайомих у кінці шляху…
Дивитися більше

Ви можете поповнити колекцію якісного фентезі і купити електронні книги «Відьмак» в інтернет-магазині PocketBook. Гучна серія включає цикл історій про Геральта з Рівії – представника древньої професії відьмаків. Шанувальники фантазійного всесвіту, створеного польським письменником Анджеєм Сапковським, люблять його за чудово пророблений пригодницький сюжет, від якого важко відірватися. Познайомтеся з привабливою реалістичністю цього магічного світу, купивши електронні книжки серії «Відьмак» в нашому інтернет-магазині.

Електронна серія книг «Відьмак» українською мовою

Перші два томи являють собою збірку новел про героїчні пригоди відьмака Геральта. Герой заробляє на життя тим, що позбавляє світ від чудовиськ – робить складну і непосильну простій людині роботу. Відьмак наділений незвичайними здібностями, розвинути які ще в дитинстві йому допомогли маги і воїни. Вони навчили дитину таємному мистецтву і за допомогою чарівних зіль наділили його нелюдською силою і здатністю до регенерації. Мабуть, на цьому і закінчується зв'язок «Відьмака» з класичним фентезі, тому що в іншому твір істотно перевершує представників цього літературного жанру.

Автор взяв за основу народний європейський фольклор і подав його з незвичного боку. Книги про Геральта одночасно традиційно історичні та по-сучасному оригінальні. У них можна знайти масу відсилань до дитячих казок, розказаних на новий лад для аудиторії 16+. Формат перших двох томів нагадує серіал про магічне середньовіччя, завдяки чому електронні книжки «Відьмак» легко розділяти на порції і читати в зручний час.

З третього тому починається повноцінна сюжетна лінія. Вона часто перегукується з першими частинами, тому починати читати серію електронних книжок «Відьмак» краще з самого початку. При знайомстві з повним циклом читач виявляє себе зануреним у вітіювату, захоплюючу сюжетну канву. Ви будете прощупувати розділ за розділом, том за томом, закохуючись в твір і дивуючись красі мови, простому, але тонкому гумору та захоплюючій фентезійній дії.

Особливості серії книг Сапковського про відьмака

Багато яка фантазійна література епічна, героїчна і насичена масштабними баталіями. Але далеко не усі книги можуть похвалитися такою реалістичністю. При прочитанні історій про рівіанця Геральта важко змиритися, що описані події вигадані. Книга поглинає цілком, балуючи приголомшливою казковістю, образністю мови і витриманим тактом оповідання. Сюжетна лінія динамічна і, що не менш важливо, – закінчена. Кожен том закриває всі животрепетні питання і залишає враження професійно проробленої і логічної історії.

Електронні книги серії «Відьмак» прославилися ще й тим, що включають великий бестіарій. Сапковський, як і всі автори, наділені почуттям мови, барвисто відпрацьовує не лише портрети головних героїв, а й магічних істот.

Всі книги «Відьмак» в цифровому форматі

Інтернет-магазин книг в електронному вигляді PocketBook пропонує великий вибір ліцензійної літератури для читання на цифрових носіях. Багато сучасних читачів обирають цей екологічний формат з наступних причин:

  • книги не займають місця в квартирі і не припадають пилом;

  • вони зручні для прочитання в будь-якому місці;

  • видання коштують дешевше паперових варіантів.

У PocketBook ви можете купити книги «Відьмак» в електронному вигляді як окремо, так і цілою серією.


0
5
0 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
0%

Рекомендують