Як читати та слухати книги на Pocketbook?

20/12/2021|відPocketbook
Як читати та слухати книги на Pocketbook?

Зі зростанням популярності гаджетів все більше користувачів мережі цікавляться, як читати книги на «Покетбук», як можна ознайомитися з тим чи іншим літературним твором або як визначитися з форматом документа для скачування. Електронні версії високо цінуються завдяки порівняно низькій вартості та зручності використання. Їх можна скрізь брати з собою, при цьому вони зовсім не займають місце в будинку і не потребують деревини, як паперові аналоги. У статті ми дамо відкриті відповіді на питання, які найбільше цікавлять власників рідерів або тих, хто тільки замислюється про придбання гаджета.

Де можна скачати книги на Покетбук

Почнемо з найпоширенішого запиту в мережі: які джерела слід використовувати для того, щоб знайти потрібний твір? В цьому випадку не обійтись без інтернету. Не варто довіряти першому сайту, що трапився, нехай навіть вам пропонуються привабливі умови і безкоштовний доступ до файлу. Співпрацюючи з сумнівними платформами, довірливі користувачі стикаються з такими неприємностями:

  • Документ завантажується в поганій якості, його некомфортно читати, і всі переваги хорошої електронної книги зводяться до нуля.
  • Є висока ймовірність, що файл на вашому пристрої відкриється не в повному форматі, а для доступу до частини тексту, що залишилася, у вас вимагатимуть певну суму грошей.
  • Неліцензійний контент не тільки порушує авторські права, але й може зашкодити роботі пристрою, на який було здійснено завантаження

Найбільш якісні послуги у просторах мережі пропонують офіційні інтернет-магазини. PocketBook входить до топ-5 світових виробників рідерів преміум-класу. На сайті компанії представлені і пристрої, і ліцензійні книги в електронному вигляді які можна придбати в Україні за доступною ціною. Ми гарантуємо високу якість кожного файлу та абсолютну безпеку для будь-якого пристрою, на якому буде відкрито документ.

Де брати книги для Покетбук

Щоб документ з'явився на пристрої, можна використати кілька способів. Вибір способу залежить від технічних характеристик та можливостей девайсу, а також навичок чи особистих переваг самого користувача. Розглянемо особливості кожного докладніше:

  • Через кабель. Такий спосіб передачі файлів підходить для моделей зі спеціальним роз'ємом USB. Через нього ПК приєднується до рідера, і необхідні файли переносяться на пристрій звичайним копіюванням. Дуже простий та доступний спосіб передачі книг, яким користуються власники найпростіших моделей пристроїв.
  • За допомогою картки пам'яті. У цьому випадку гаджет має бути оснащений гніздом для flash card. Накопичувач необхідно дістати з електронної книги, вставити в ноутбук та перенести документи. Потім картку потрібно вилучити та знову повернути в електронну книгу.
  • Використовуючи Wi-Fi. Цей метод підходить власникам сучасних рідерів з доступом до мережі. Користувачеві потрібно зайти на сайт інтернет-магазину, вибрати твори, що сподобалися, і завантажити їх на пам'ять читалки.
  • Через мережеві каталоги. Найсучасніший метод, що дозволяє створювати особисту онлайн-бібліотеку, синхронізувати між собою пристрої та завжди мати доступ до книг. Усі файли зберігаються в ODPS-каталогах та відсортовані за жанром, автором або іншими популярними фільтрами. Швидкий, зручний та простий спосіб, яким користуються просунуті любителі цифрових версій літературних творів.

В якому форматі книги для PocketBook

Сучасні моделі рідерів підтримують три основні види форматів: текст, графіка та звук. Аудіокниги найкраще завантажувати у форматі MP3. Він якісно відтворює звукову доріжку файлу та підтримується на інших пристроях: від ПК до смартфонів

Вибір текстових форматів різноманітніший, адже кожен вид книги має свою специфіку та деталі. На рідерах PocketBook можна легко вивчати художню та довідкову літературу, розглядати енциклопедії та карти, працювати з таблицями та схемами, а також знайомитися з публікаціями періодичних видань. Пристрої легко відкривають усі популярні формати::

  • FB2, EPUB, MOBI, що зберігають обкладинку, розділи та структуру книги. Чи не займають багато пам'яті і особливо хороші для художньої літератури
  • PDF, DJVU – найпопулярніші дозволи для технічних матеріалів, схем, конспектів, таблиць. Зручні на роботу, але займають багато місця
  • Популярні офісні документи: DOC, DOCX, XLS, PPT, PPTX. Відмінні для вивчення робочих матеріалів, але не підходять для читання книг через велику «вагу».
  • Формати для нотаток – TXT та RTF.

Дисплеї рідерів PocketBook виготовлені за технологією електронного чорнила. Такі екрани мають підвищену деталізацію зображення та якісно відображають навіть дрібні символи. Але щоб читання було максимально комфортним, варто враховувати і розміри дисплея. Якщо ви маєте намір працювати з PDF, DJVU, XLS, PPT-файлами, придивіться до широкоформатних пристроїв. Для звичайної прози FB2 або MOBI підійдуть і компактні моделі.

Які цікаві аудіокниги можна послухати?

Все популярнішим стає прослуховування текстів з пристрою: такий метод ознайомлення з творчістю класиків або сучасних авторів ідеально підходить тим, хто хоче користуватися дозвіллям, не відволікаючись від інших справ. З аудіокнигами цікаво проводити час у дорозі, на прогулянці, під час занять спортом або справляючись з домівками.

Мотивуючі, психологічні жанри підходять для тих, хто любить дізнаватися про нове, вчиться працювати зі своїм мисленням і розвиває емоційний інтелект. Проза – відмінний спосіб розслабитись від рутини. Наш інтернет-магазин пропонує романи та невеликі форми на будь-який смак: фольклор, класичні твори, трилери та містика, фантастика, детективи та інше. Щоб відпочити душею та інакше поглянути на навколишній світ, зверніть увагу на поезію.