Про нас

Раді вітати вас в офіційному магазині

Тут ви можете купити гаджет для читання та аксесуар до нього від одного зі світових лідерів з виробництва E Ink рідерів. На нашому сайті легко підібрати пристрій, який буде відповідати вашим вимогам і бюджету.

Окрім рідерів, у нас представлений широкий вибір аксесуарів, які захистять ваш покетбук і зроблять його ще більш зручним та стильним.

Чому варто обрати офіційний магазин PocketBook?

Якість без компромісів

Обираючи рідери PocketBook, ви стаєте частиною багатомільйонної сім'ї захоплених читачів. А здійснюючи покупки на нашому сайті, ви робите вибір на користь високої якості не лише продукції, але й обслуговування.

Гарантія та сервісна підтримка

Наш сайт продає тільки ліцензований продукт, а це значить, що ви отримаєте право на фірмову сервісну підтримку від виробника, а також гарантійне та пост гарантійне обслуговування. Ми хочемо, щоб ваш покетбук дарував вам комфортне й захопливе читання довгі роки.

Зручність на першому місці

Наш он-лайн магазин максимально зрозумілий і зручний. Товари просто впорядкувати в залежності від розміру діагоналі екрану, його роздільної здатності та інших особливостей пристрою (наявність Wi-Fi, підсвічування та сенсорного екрану). Кожен рідер супроводжує детальна специфікація, без зайвих описів та «води».

Простий вибір

Ми експерти з електронного читання, тому знаємо про електронні рідери абсолютно все. Якщо вам необхідна допомога у виборі моделі покетбуку, але немає часу розбиратися, просто зателефонуйте нам. Наш співробітник швидко та без зайвих слів запропонує кілька моделей саме для вас.

Комфортний процес оформлення замовлення

Робити покупки в нашому онлайн-магазині просто та зручно. Клієнт може з легкістю порівняти технічні дані декількох товарів, оформити замовлення, вибравши відповідний спосіб оплати та доставки.

Знижки та спеціальні пропозиції

Ми, офіційний магазин PocketBook, і тому особливо раді дивувати покупців вигідними пропозиціями та унікальними акціями, яких немає в інших продавців.

Приємних покупок!