Безкоштовна доставка Новою Поштою від PocketBook: купуйте комфортно і безпечно!Безкоштовна доставка Новою Поштою від PocketBook: купуйте комфортно і безпечно!

Компанія PocketBook піклується про здоров'я і комфорт клієнтів. Тому, в період дії загальнонаціонального карантину (з 18.03.2020  по 31.05.2020) ми надаємо безкоштовну доставку Новою Поштою в будь-який населений пункт України, незалежно від суми вашого замовлення.

Купуйте онлайн хітові рідери PocketBook за найкращою ціною, не ризикуючи власним здоров'ям і заощаджуючи на доставці. Починаючи з 18 березня і по офіційну дату завершення карантину, купуючи товари в фірмовому інтернет-магазині pocketbook.ua, ви отримуєте безкоштовну доставку покупки в будь-яке відділення Нової Пошти по всій Україні.

Щоб скористатися пропозицією, просто виберіть спосіб оплати LiqPay при оформленні вашого замовлення. У разі вибору варіанта оплати накладеним платежем, доставка замовлення залишається безкоштовною, проте вам доведеться сплатити стандартну комісію компанії Нова Пошта за зворотний переказ грошових коштів.

Що стосується доставки по Києву, то тут все без змін: товари, придбані в інтернет-магазині PocketBook, безкоштовно доставляються кур'єром в будь-яку точку столиці.

Ми в PocketBook впевнені, що з гарною книгою, навіть самі сірі і складні дні стають трохи світлішими та добрішими. Зберігайте гарний настрій, бережіть близьких вам людей і читайте улюблені книги на улюбленому рідері PocketBook!