Чому рідер PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition – ідеальний подарунок на 8 березняЧому рідер PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition – ідеальний подарунок на 8 березня

Найголовніше свято весни вже зовсім близько, а ідеї для креативного подарунка вичерпалися? Досі не знаєте, що подарувати на 8 березня дружині, мамі, бабусі, сестрі чи іншій важливій для вас жінці? Компанія PocketBook точно знає, як здивувати дорогу для вас людину та зробити цей день незабутнім! Даруйте коханим жінкам увагу, любов і позитивні емоції. А ще преміальний рідер PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition в золотому кольорі!

8 причин, чому PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition – ідеальний подарунок на 8 березня

Унікальний колір, захисний чохол і подарункова упаковка

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition – це рідер-бестселер компанії у витонченому та стильному золотому кольорі. В комплект також входить захисна обкладинка, яка вбереже пристрій від механічних пошкоджень. А подарункова упаковка – це ще один приємний бонус якраз для свята.

Преміальний дизайн, відзначений премією Red Dot Awards

Рідери PocketBook – це не лише функціональність та надійність. Наші пристрої завжди виділяються ексклюзивним дизайном, і PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition – не виняток. Вишуканий зовнішній вигляд пристрою був відзначений найпрестижнішою премією у світі продуктового дизайну – Red Dot Awards.

Компактність і легкість

Рідер PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition важить лише 155 грамів, що дозволяє завжди носити його з собою: офіс, салон краси, подорож тощо. Крім того, пристрій легко поміщається в будь-якій жіночій сумочці і навіть в кишені джинсів.

Книги, журнали, підручники – все під рукою

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition підтримує рекордні 19 книжкових і 4 графічні формати! Художня і професійна література, газети і журнали, книги рецептів і путівники, шкільні підручники і комікси. Тепер тільки вам вирішувати – що, де і як читати.

До речі про книжки! Приємним бонусом до рідера стане один або декілька світових хітів про неймовірних жінок, які можна купити за спеціальною знижкою -30%.

Цифровий детокс

Рідер PocketBook – це не черговий гаджет, який відбирає наш час, сили та емоції нескінченними повідомленнями з соцмереж і месенджерів. Звісно, пристрій оснащений Wi-Fi і має доступ в Інтернет, проте його головне завдання – читання книг, без відволікання на різні повідомлення. Час, проведений з PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition на кшталт часу, проведеного в розслаблюючому СПА.

До місяця роботи без підзарядки

Не варто переживати про те, що рідер PocketBook ось-ось розрядиться, адже його батарея здатна витримати до одного місяця без підзарядки. Що це означає? Ніяких додаткових шнурів і зарядок в сумці або на робочому столі. На відміну від смартфонів і планшетів, рідер навряд чи підведе вас, розрядившись в самий неслушний момент.

Читання рідера не шкідливіше за читання книги

Завдяки технології E Ink, екран рідера набагато більше схожий на звичайну книжкову сторінку, ніж на дисплеї смартфонів. Ви можете годинами читати з PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition, не завдаючи при цьому шкоди своїм очам.

Підсвічування екрану для читання коли завгодно

Подібно звичайній книзі, екран рідер не підходить для читання при поганому освітленні. Однак є і хороші новини: дисплей PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition оснащений підсвічуванням, яке дозволяє читати без обмежень де і коли завгодно. Однак на відміну від смартфонів, світлодіоди розміщені по краях екрану і висвітлюють текст, а не обличчя читача.

Словом, якщо ви шукаєте ідеальний подарунок на 8 березня, радимо вам купити рідер PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition і влаштувати дорогій вам людині справжній сюрприз.

Товари, що беруть участь