Обмін та повернення

Придбавши рідер або аксесуар у фірмовому інтернет магазині PocketBook, ви отримуєте не тільки високоякісний продукт, а й обслуговування, відповідно до всіх норм законодавства України. Протягом 14 днів після покупки ви можете повернути або обміняти куплений товар.

Умови обміну та повернення

Протягом двох тижнів ви можете повернути або обміняти продукт належної якості, який повністю виконує свої функції, якщо він не підійшов вам за будь-якими параметрами або характеристиками. При поверненні, до товару є декілька вимог:

  • Пристрій не експлуатувався;
  • Перебуває в робочому стані;
  • Немає механічних пошкоджень (в тому числі прихованих), або інших слідів використання придбаної речі;
  • Упаковка, документація та комплектуючі не пошкоджені;
  • Збережено оригінал чеку про покупку.

Якщо ви хочете повернути або обміняти товар в зв'язку з його поломкою чи некоректним функціонуванням, він підлягає експертизі в рамках гарантійного обслуговування, незалежно від того, скільки часу минуло з моменту покупки. Гарантія на електронні рідери PocketBook становить 2 роки.

Причини, з яких може бути відмовлено в гарантійному обслуговуванні:

  • Подряпини, вм'ятини та/або будь-які інші механічні пошкодження пристрою, включно з тими, що спричинені неакуратною експлуатацією;
  • Відсутність гарантійного талона та/або оригіналу чеку про покупку товару;
  • Спроби самостійного ремонту, розборка пристрою користувачем, заміна деталей та вузлів, спробі ремонту або розборки третіми особами;
  • Товар використовувався не за призначенням або з порушеннями інструкції по експлуатації.

Будь ласка, зверніть увагу, що даний перелік не є вичерпним. Дізнатися докладніше про гарантійні зобов’язання PocketBook, ви можете на офіційному сайті компанії https://www.pocketbook-int.com/ua/warranty.

Умови повернення коштів за товар

Для оформлення повернення товару, покупцю необхідно написати заяву та пред’явити паспорт. Грошові кошти повертаються клієнту протягом п'яти робочих днів з моменту повернення товару.

У разі, якщо товар купувався за допомогою платіжної картки, кошти будуть повернуті на карту, якою здійснювалася оплата. Якщо ж товар оплачувався готівкою, повернення коштів здійснюється способом, яким була проведена оплата товару.

Просимо звернути увагу, що електронний контент не підлягає обміну і поверненню.