Оплата та доставка

Післяплата

Даний спосіб не вимагає передоплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні посилки на складі кур'єрської служби. На складі кур'єрської служби Вам потрібно оплатити замовлення, вартість послуг з доставки та вартість переказу грошей відправнику вантажу.

 

Оплата кредитною карткою

Оплата онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку після оформлення замовлення.
Платіж відбувається через систему безпечних платежів ПриватБанку - Liqpay.
Це найшвидший і найвигідніший спосіб оплатити та отримати замовлений Вами товар.
Будь ласка, зверніть увагу, оплата за допомогою системи Liqpay в нашому магазині можлива з 00:01 неділі до 23:59 четверга.

   

Оплата готівкою

Даний спосіб не вимагає передоплати. Ви оплачуєте вартість замовлення при отриманні товару. Доставка товарів здійснюється тільки по території України.

 

Доставка по Україні кур'єрською службою «Нова Пошта»

Оплата кредитною картою, післяплата.

Відправлення товарів на склад КС «Нова Пошта» здійснюється з понеділка по п'ятницю. Замовлений Вами товар доставляється на склад кур'єрської служби у Вашому місті (перелікміст, адреси і телефони складів Ви можете знайти на сайті КС «Нова Пошта»). Вартість доставки Ви оплачуєте безпосередньо при отриманні посилки з товаром, згідно з діючими тарифами. При отриманні товару Вам необхідно переконатися, що доставлений товар повністю відповідає Вашому замовленню (модель, колір, форма, кількість, комплектація, тощо).

 

Доставка кур'єром по Києву

Оплата готівкою чи кредитною картою.

Доставка товарів по Києву здійснюється безкоштовно. Товари доставляються з понеділка по п’ятницю, з 12:00 до 18:00. Доставка проводиться до дверей вказаної у замовленні адреси. При отриманні товару Вам необхідно переконатися, що доставлений товар повністю відповідає Вашому замовленню (модель, колір, форма, кількість, комплектація, тощо).

Електронний контент

Оплату електронного контенту можна здійснити тільки кредитною карткою.
Після оплати, ви зможете завантажити електронний контент у вашому персональному кабінеті на сайті.