Книги в серии
Контент
Отзывы
113,00 ₴
• Легендарний бестселер • Від культового автора сучасного горору • Тричі екранізовано Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі» — останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю… Гарантовано змусить вас тремтіти! The New York Times Про автора: Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників. «Керрі» — перший роман Короля жахів, що приніс авторові світову популярність.
Cмотреть больше
166,00 ₴
• Бестселер The New York Times • Міні-серіал від НВО • Роман, який названо найсміливішим творінням Кінга Ти не знаєш, хто ти насправді Тренер молодіжної бейсбольної команди, викладач англійської, чоловік та батько двох доньок. Усе це про Террі. Так, про таких кажуть «класний чувак», з таким усі хочуть дружити і такому не бояться позичити грошей. Так, Террі крутий. А ще — убивця. Це ж він вчинив ту моторошну наругу над нещасним одинадцятирічним хлопчиком? Так, він. Хто б міг подумати, Террі, хто б міг подумати… Поліція має усі докази. А Террі — залізобетонне алібі: на момент убивства він перебував у іншому місті. Та як людина може бути у двох місцях одночасно? Що відбувається в містечку? Тут живе дещо жахливе. Те, що, напевно, може набувати людської подоби. Чи те, що нарешті скинуло з себе маску людини та почало свої криваві жнива…     Кінг вплітає дико химерну історію до канви поліцейського розслідування. Publishers Weekly Про автора: Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, Король жахів, майстер історій, які пробирають до кісток. Кінг може похизуватися тим, що кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималеньку армію шанувальників, яка щодня поповнюється.
Cмотреть больше
225,00 ₴
Я зведу вас з розуму, а потім уб’ю… Колись давно семеро підлітків лицем до лиця зіткнулися із невимовним Жахом — і змогли перемогти. Але багато років по тому істота, що не має імені, повертається, щоб помститися… Воно наче випірнуло з нічних кошмарів. Воно живиться страхом і ненавистю. Воно причаїлося всюди… Старі друзі мусять зустрітися з Ним і знову зазирнути у вічі справжньому жаху… Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. Його справедливо називають Королем жахів і Продавцем страхів — тому що мало хто вміє лякати так, як він. Кажуть, якось психіатри наполегливо рекомендували йому пройти курс лікування. «Навіщо? Я і так лікуюся. А потім продаю вам свої страхи», — з усмішкою відповів Кінг.
Cмотреть больше
150,00 ₴
• Топовий письменник • За мотивами роману знято серіал • Перша частина моторошної трилогії про Біллі Годжеса • Перевидання у новій обкладинці Спогади про нерозкритий злочин не дають спокою колишньому поліцейському Біллу Годжесу. Він мав упіймати злочинця, який на вкраденому «мерседесі» навмисне вбив та покалічив десятки людей, але… Одного дня Білл отримує листа від того самого таємничого вбивці. Він обіцяє, що наступного разу жертв буде більше! Це був тільки початок… Білл знову повертається до роботи. Ставки в цій смертельній грі надто високі… Про автора: Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників.
Cмотреть больше

Любителям пробирающихся под кожу жутковатых историй интернет-магазин PocketBook предлагает купить электронные книги Стивена Кинга – одного из самых известных и экранизируемых авторов современности. Его вклад в литературу сложно переоценить: мистические кинговские миры давно превратились в целую вселенную, пропитанную пронзительной атмосферой потаенных страхов. На наших виртуальных полках вы найдете электронные книги Стивена Кинга, купить которые можно в несколько кликов, чтобы приобщиться к глубокому миру действительно впечатляющей литературы.

Какие электронные книги Кинга стоит почитать

Стивена Кинга называют «Королем ужасов», но его писательская суперсила куда необычнее. Автор не пугает читателя реками крови, а действует тоньше. Он пробирается в голову, затрагивая самые оглушительные детские страхи. Его миры просты и повседневны, отчего каждая история кажется до безумия правдоподобной. Даже апокалиптические и психоделические книги писателя построены так, что кажется, будто эти истории могли случиться с каждым.

Кинг относится к одним из самых трудолюбивых авторов. Он написал более 60 романов и 200 новелл, собрав целую армию преданных читателей по всему миру. В нашем интернет-магазине вы можете купить книги Стивена Кинга в электронном виде, чтобы познакомиться с его выдающимися произведениями в цифровом формате:

  • «Зеленая миля» – эта история о том, что творится в голове у заключенного, который обречен на смерть за страшное преступление, но, как намекает автор, невиновен.

  • «Оно» – одно из самых громких произведений Кинга. Это крупный двухтомник, который очень удобно иметь в цифровом формате.

  • «Мистер Мерседес» – детектив с элементами триллера, отмеченный премией как лучший роман 2014 года.

  • «Керри» – хоррор-история о затравленной девочке-подростке, которая открыла в себе способности к телекинезу.

В нашем интернет-магазине электронных книг вы найдете и другие произведения автора. Мы дополняем коллекцию как неизменной классикой ужасов, так и животрепещущими новинками. Поклонники хорошей литературы здесь всегда найдут для себя что-то интересное.

Чего ждать от книг Кинга в цифровом формате

Электронные книги Стивена Кинга – это не ужас ради ужаса. Его талант заключается в глубокой проработке портретов героев и умении затуманить сознание. Он описывает ощущения, которые в обычной жизни трудно испытать, но очень легко представить. Кинг работает с человеческой психикой. Он создает такие ситуации, которые как триггеры активируют базовую защитную систему. Читатель постепенно погружается в напряженный мир, сближается с главными героями и невольно представляет себя на их месте.

Кинга не просто прочитать без подготовки – его произведения требуют достаточно развитого читательского навыка и хорошего ментального здоровья. Книги Стивена Кинга в электронном виде, как и в традиционном бумажном формате, требуют полного погружения. Они поглощают и всегда оставляют послевкусие, от которого еще долгое время по телу пробегает легкий холодок.

Где купить электронные книги Стивена Кинга в Украине

Наш раздел с бестселлерами был бы неполным без произведений американского Короля ужасов. Мы предлагаем приобщиться к семье поклонников таланта писателя и познакомиться с его лучшими книгами. Здесь вы можете приобрести как отдельные произведения, так и целые серии.

В интернете-магазине PocketBook вы можете купить электронные книжки Стивена Кинга и стать обладателем цепляющих, выбрасывающих из реальности произведений, к которым вы еще не раз захотите вернуться.


0
5
0 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
0%

Рекомендуют