Казки

View as Grid List

Items 1-32 of 33

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Казки фото №1
  Казки
  Електронна книга
  60,00 ₴
 2. The Fairy Tales фото №1
  The Fairy Tales
  Електронна книга
  32,50 ₴
 3. The Best Grimm’s Fairy Tales фото №1
  The Best Grimm’s Fairy Tales
  Електронна книга
  50,00 ₴
 4. NEW
  The Tale of Little Pig фото №1
  The Tale of Little Pig
  Електронна книга
  125,00 ₴
 5. NEW
  The Tale of Ginger and Pickles фото №1
  The Tale of Ginger and Pickles
  Електронна книга
  125,00 ₴
 6. NEW
  The Tale of Peter Rabbit фото №1
  The Tale of Peter Rabbit
  Електронна книга
  125,00 ₴
 7. NEW
  The Tailor of Gloucester фото №1
  The Tailor of Gloucester
  Електронна книга
  125,00 ₴
 8. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
 9. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
 10. Илиада фото №1
  Илиада
  Електронна книга
  25,00 ₴
 11. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
 12. Сказки фото №1
  Сказки
  Електронна книга
  25,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 33

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Діти обожнюють чарівні та добрі електронні казки, читанням яких ви можете порадувати малюка не тільки перед сном, але й на прогулянці, в поїздці або черзі, наприклад, в поліклініці. Ви можете завантажити на цифровий пристрій будь-яку кількість дитячих книг, і улюблені історії завжди будуть під рукою, щоб зайняти дитину і подарувати їй масу приємних вражень. Інтернет-магазин PocketBook пропонує купити казки в електронному вигляді від кращих дитячих авторів з усього світу.

«Цифрові» казки – сучасна література для сучасних дітей

Кожне покоління сприймає інформацію по-своєму. Сьогоднішні діти з ранніх років потрапляють в світ гаджетів, електронного спілкування та віртуальної реальності. Ставитися до цього можна по-різному, головне – навчити їх правильно користуватися благами технологічного прогресу. Для сучасних батьків рішення купити цифрові казки для дітей може стати відмінним способом показати дитині переваги такого формату. Діти навчаться любити книги, як і слід освіченим і розумним людям, не йдучи в розріз з сучасними трендами до технологічності та екологічності.

5 аргументів на користь електронної літератури для дітей

Про користь читання книг сказано багато, але про переваги електронного формату знають не всі. Ми виділили головні:

 1. Доступність. Носити з собою паперову книгу не завжди зручно, але електронні видання завжди будуть в прямій досяжності. Ви можете купити цифрові казки і повертатися до читання в будь-який час.
 2. Легкість. Багато видань, в яких зібрано кілька десятків казок, важать не мало та займають місце на полиці, в сумці або рюкзаку. Цифрова література – це найкомпактніший книжковий формат. Він дозволяє носити з собою відразу кілька сотень, а то і тисяч книг під будь-який настрій. Все обмежено лише об'ємом пам'яті вашого цифрового пристрою.
 3. Барвистість. Діти обожнюють історії, наповнені кольоровими ілюстраціями. Сучасні електронні видання супроводжуються якісними картинками. Вони прекрасно доповнюють будь-яку історію та пробуджують дитячу уяву. Існує чимало рідерів з кольоровими дисплеями, які завдяки технології E-Ink бережуть зір дитини. Ви можете купити казки на ніч в електронному вигляді, які малюк зможе читати навіть самостійно, і не хвилюватися, що дитячі оченята втомляться від часу за цікавою книжкою.
 4. Економічність. Багато історій в паперовому варіанті коштують чимало, тому ощадливі батьки вважають за краще купити книги казки в електронному вигляді. Це дозволяє їм купувати частіше і більше книг, не економлячи на якості. Ви можете експериментувати з різними авторами без шкоди для бюджету і зібрати повноцінну бібліотеку в електронному форматі.
 5. Екологічність. Купуючи цифрову літературу, ви з дитинства прищеплюєте дитині бережливе ставлення до природи.

Казки в електронному форматі – де купити в Україні

Ми пропонуємо книги, які пройшли випробування часом і знайшли шанувальників по всьому світу: пригоди Мумі-тролів Т. Янсон, чарівні казки Г. Х. Андерсона, завжди актуальні твори А. С. Пушкіна, кумедні історії про барона Мюнхгаузена, які вийшли з-під пера Р. Распе. На наших віртуальних полицях ви знайдете і сучасних авторів, які підкорили серця найменших читачів своєю зворушливістю, казковістю і легким гумором: К. Колфера, Т. Міттон, Х. Вебб, Н. Геймона, П. Стюарта та інших. Ми підготували великий вибір фольклорних творів, без яких важко уявити життя будь-якої дитини: народні казки і повчальні історії з усього світу.

У PocketBook ви знайдете твори українською, англійською та російською мовами. Ми пропонуємо тільки ліцензійні видання без скорочень. Після покупки електронні дитячі книжки протягом декількох хвилин з'являться на вашому пристрої в необхідному розширенні.