Умови використання сайту

1. Загальні умови

1.1. Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту

https://pocketbook.ua (Сайт). Ця Угода є договором приєднання. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту та/або користуючись матеріалами і сервісами Сайту, Користувач надає згоду (акцепт) на укладення Угоди і пов’язаний її умовами.

1.2. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди на власний розсуд.

В разі незгоди Користувача з Угодою або змінами до Угоди він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.3. Для оформлення замовлення товарів, що пропонуються Сайтом, Користувач повинен ознайомитися з договором купівлі продажу товарів та прийняти його умови. Дана Угода визначає виключно умови та правила використання Сайту.

 

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не вчиняти дій, які можуть розглядатися як порушення законодавства України або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту, включаючи положення розділу 4 цієї Угоди.

2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається.

2.3. При цитуванні матеріалів Сайту посилання на Сайт є обов'язковим.

2.4. Звертаючись до Адміністрації Сайту, ви несете відповідальність за те, що ваше повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не порушує норми суспільної моралі, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України.

2.5. Користувач розуміє та погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.6. Користувач розуміє та погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або наявними втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, товарами або послугами.

 

3. Персональний кабінет Користувача

Для користування повним спектром послуг, а також для обліку покупок та моніторингу виконання замовлень, для синхронізації даних ваших облікових записів та пристроїв, а також для управління налаштуваннями ваших Персональних даних,  рекомендується створити Персональний Кабінет на Сайті. Персональний кабінет має наступні функції:

3.1. «Книги та інший контент». Користувач може завантажувати електронні книги та інший електронний контент, доступні для завантаження на нашому Сайті.

3.2. «Пристрої» дозволяє додати дані про свій пристрій – електронну книгу (серійний номер пристрою, ім’я користувача пристроєм) для того, щоб мати можливість синхронізувати дані свого пристрою.

3.3. «Список бажань» дозволяє створити список бажаних ймовірних покупок та зберегти ці дані.

3.4. «Замовлення» дозволяє відстежувати стан свого замовлення з Сайту та бачити інформацію про нього, а також зберігати історію замовлень, здійснених із входом до Персонального кабінету.

3.5. «Профіль»  дозволяє відредагувати персональні дані Користувача (адреса електронної пошти, ім’я, прізвище, пароль). В разі необхідності – подати запит в Центр довідки і підтримки на видалення своїх персональних даних. Також в даному блоці Користувач може підписатися або відмовитися від розсилки (наприклад, Інформаційна розсилка, Рекламна розсилка).

3.6. «Мої адреси» дозволяє Користувачеві внести повні дані, необхідні для оформлення та отримання свого замовлення.

3.7. «Параметри оплати» дозволяє ввести данні подарункового купона або промокод та отримати знижку на покупку електронного контенту.

3.8. «Мої електронні книги» дозволяє відобразити покупки електронного контенту на Сайті (зважаючи на мовну версію Сайту).

3.9. «ReadRate» дозволяє прив’язати та синхронізувати данні  Сайту з функціоналом ReadRate. Будь ласка, ознайомтеся з Правилами Користування Сайту ReadRate за наступним посиланням https://readrate.com/rus/terms та Політикою Конфіденційності https://readrate.com/rus/terms/privacy ).

3.10. «Завантажити мої персональні дані» дозволяє завантажити ваші персональні дані. Якщо вхід на Сайт здійснюється за допомогою сервісу Google та Facebook, то для видалення та редагування персональних даних потрібно відправити відповідний запит в Центр довідки і підтримки.

 

4. Дії Користувача, що заборонені по відношенню до Сайту

4.1. Користувач гарантує, що не буде робити будь-яких дій, спрямованих на заподіяння шкоди власнику та/або Адміністрації Сайту, і іншим особам.

4.2. Перебуваючи на Сайті і користуючись Сайтом, Користувачі не можуть вчиняти наступні дії:

• Виконання автоматизованих пошукових запитів на Сайті, які можуть нашкодити Сайту.

Ви не можете використовувати будь-які "deep-link", "page-scrape", "robot", "spider" або інші девайси, програми, алгоритми, методології, або будь-який аналогічний або еквівалентний річний процес для отримання доступу, придбання, копіювання або контролю над Сайтом. Ви не можете якимось чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію Сайту, щоб отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали, документи або інформацію будь-якими засобами, не навмисне, що надаються на Сайті.

Користувач не повинен намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Сайту, або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Сайту, або до будь-якої з послуг, пропонованих на / через Сайт, шляхом злому, пароля "mining" або будь-якими іншими незаконними засобами.

Користувач не може намагатися, сканувати або тестувати вразливість Сайту або будь-якої мережі, підключеної до Сайту. Користувач не може порушувати заходи безпеки і аутентифікації на Сайті або будь-якої мережі, підключеної до Сайту.

Користувач погоджуєтеся не використовувати будь-які пристрої, програмне забезпечення або процедури для втручання або спроби втручання в нормальну роботу Сайту або будь-якої угоди проводиться на Сайті, або з використанням будь-якого іншого людини на Сайті.

Користувач не може видавати себе за будь-яке інше фізична або юридична особа.

• Спотворювати характер стосунків з Сайтом. Користувач не може робити вигляд, що діє від імені Сайту без згоди Сайту.

• Неправильно використовувати Сайт. Користувач не повинен редагувати, видаляти, втручатися, або будь-яким чином змінювати цей Сайт або будь-яку його частину.

Користувач не повинен збирати, використовувати, поширювати, передавати будь-яким третім особам інформацію інших користувачів Сайту.

Користувач не повинен створювати, відправляти, передавати або розподіляти будь-яку інформацію на Сайті про продукцію та / або послуги, яку Користувач не має права продавати, рекламувати або надавати відповідно до чинного законодавства України. У разі, якщо відповідно до чинного законодавства, продаж і / або реклама певних товарів і / або послуг заборонені, Користувач буде нести повну відповідальність за дотримання такого законодавства при розміщенні відповідної інформації на Сайті.

4.3. Користувач не може Використовувати торгові марки, елементи дизайну, логотипи, контент, статті, і іншу інтелектуальну власність, що належить Сайту. В тому числі, Користувач не може, без попередньої письмової згоди правовласника Сайту та/або афілійованих компаній правовласника Сайту, використовувати такі торгові марки та/або логотипи як «PocketBook», «Bookland», «ReadRate», «PocketBook Touch Lux». Ніщо в цій Угоді не свідчить про надання ліцензії щодо прав інтелектуальної власності. Користувач погоджуєтеся не продавати, ліцензувати, орендувати, змінювати, розповсюджувати, копіювати, відтворювати, передавати, публічно відтворювати / виконувати, публікувати, адаптувати, редагувати або створювати похідні роботи з будь-яких матеріалів або контенту, доступних на Сайті.

4.4. Користувач не може використовувати Сайт, будь-які частини сервісів Сайту, або доступ до них в комерційних цілях без попереднього дозволу правовласника Сайту та/або Адміністрації Сайту на вчинення таких дій.

4.5. Якщо Адміністрація Сайту виявить, що Користувач порушує права Сайту будь-яким способом, зазначеним вище, Адміністрацію Сайту може вжити заходів для запобігання такому порушенню. Такими заходами можуть бути: обмеження, призупинення або припинення Персонального кабінету Користувача, реєстрації та доступу до послуг Сайту, видалення розміщеного контенту, застосування технічних і / або юридичних заходів на заборону використання Сайту.

 

5. Відмова від відповідальності

5.1. Матеріали Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Адміністрація не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на Сайті. У будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

 

6. Інші умови

6.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

6.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

6.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним не тягне за собою визнання недійсності інших положень Угоди та не підлягає примусовому виконанню.

6.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на матеріали Сайту, які охороняються відповідно до законодавства України.

 

7. Зберігання і використання інформації

Зберігання та використання Сайтом наданих користувачами персональних даних здійснюється у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних», а також політики конфіденційності, яка розміщена на Сайті за посиланням: pocketbook.ua/ua_ua/privacy-policy-cookie-restriction-mode.

Користувач, реєструючись на Сайті або оформлюючи замовлення на товар, що пропонується на Сайті для продажу, надає свою згоду на обробку та використання своїх персональних даних, зокрема, на використання, внесення в базу даних, поширення, передачу третім особам, доповнення або іншу зміну, видалення та інші дії, які можуть здійснюватись з персональними даними в паперовій, електронній чи іншій формі, з метою оформлення та виконання замовлень, надання сервісів Сайту, інформування користувачів Сайту про новини, акції або маркетингові активності, обробку заяв користувачів тощо.

Реєструючись і оформляючи замовлення на Сайті, Користувач підтверджує, що ознайомлений і безумовно приймає всі пункти цієї Угоди,  Споживацька угода на Сайті, умов оплати та доставки товарів, умов гарантії та умов повернення товару.