Книги про кохання

View as Grid List

Items 1-32 of 138

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  Hania фото №1
  Hania
  Електронна книга
  73,00 ₴
 2. NEW
  The Age of Innocence фото №1
  The Age of Innocence
  Електронна книга
  70,00 ₴
 3. Зрада фото №1
  Зрада
  Електронна книга
  65,00 ₴
 4. Чужі гріхи фото №1
  Чужі гріхи
  Електронна книга
  55,00 ₴
 5. SALE
  Срібна затока фото №1
  Срібна затока
  Електронна книга
  120,00 ₴
 6. SALE
  На крилах мрії фото №1
 7. Жіноче щастя фото №1
  Жіноче щастя
  Електронна книга
  65,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 138

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Захопливе читання не виходить з моди, і незгасну цікавість викликають електронні книги-романи про кохання – романтичні історії в сучасному цифровому форматі. Інтернет-магазин PocketBook пропонує добірку творів, пронизаних яскравими романтичними стосунками, витіюватими сюжетами і справжніми почуттями. У нашому каталозі ви знайдете ліцензійні книги-романи в електронному форматі, написані українською та російською мовою. Такий сучасний і екологічний варіант творів дозволить читачам повертатися до улюблених історій в будь-яку вільну хвилину.

Чи варто купувати книги про кохання в електронному форматі

Романтичні історії хвилюють серця читачок по всьому світу, але лише недавно вони стали доступні на цифрових пристроях. Це відкрило доступ до вільного читання, яке приваблює все більше послідовників:

 • Любовні романи в електронному форматі зручні для читачок, які тільки відкривають світ красивої, легкої та емоційно-багатої літератури. Придбати електронні книжки-романи зручно для першого знайомства з жанром.
 • Затяті шанувальниці пристрасних сюжетів, любовних трикутників, сміливих рішень і полум'яних почуттів будуть щасливі отримати доступ до улюбленого твору без обмежень. Електронну книгу зручно читати по дорозі на роботу, в пробці, черзі – чіпкий світ захоплюючих історій завжди під рукою.
 • Люди, які думають про природу, схиляються до того, щоб купити романи в електронному вигляді. Цей спосіб читання самий екологічний.

Цікаві історії про кохання, пронизані драматизмом, незбагненною глибиною людських почуттів і мальовничою пристрастю, надихають і відволікають від мирських турбот. Вони допомагають знайти вірне рішення, вчать чуйності і підживлюють енергією.

Багато хто шукає в книгах відповіді, інші – мріють забутися, треті – обожнюють занурюватися в нові барвисті світи. Який би порив не підштовхнув вас до того, щоб купити електронні книги-романи про кохання в інтернет-магазині PocketBook, будьте впевнені – вони поглинуть з головою.

Де купити електронні книги про кохання в Україні

На нашому сайті представлений великий вибір жіночої художньої літератури в електронному вигляді. У нашому асортименті є твори як найсильніших представниць плеяди письменниць, так і початківців майстринь пера. Кожна книга просякнута життям, жіночою енергією і дещицею романтичного божевілля, тому захоплює читачок з перших сторінок.

На наших віртуальних полицях ви знайдете як легкі, камерні романтичні історії, так і сміливі, наповнені  еротикою і тваринним магнетизмом романи, що занурюють в цілу епоху. Ви відкриєте таємниці з життя вищого суспільства в різні часи, побачите залаштунки важливих історичних подій, дізнаєтеся більше про людей та їхні стосунки. І в кожного героя знайдете частинку себе, що подарує цілий градієнт почуттів і глибоких переживань.

Книги-романи в електронному вигляді універсальні та практичні:

 • Вони не займають місце на полиці. Всю зібрану бібліотеку ви зможете носити з собою в рідері або іншому цифровому пристрої.
 • Вартість електронних книг нижче, ніж їх фізичних аналогів. Для такого формату не потрібен папір, цикл виробництва коротше, тому і ціна нижча.
 • Вони підходять для людей з непереносимістю книжкового пилу. При довгому зберіганні книжкові томи провокують неприємні алергічні симптоми. Романи в електронному форматі можна колекціонувати сотнями, і вони не вимагають догляду.

Заглядайте в магазин електронних книг PocketBook, щоб купити роман про кохання і не обмежувати себе в прочитанні улюбленого твору в будь-якій ситуації.

PocketBook рекомендує