Художня література

View as Grid List

Items 1-32 of 9487

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction
 1. Санін фото №1
  Санін
  Електронна книга
  40,00 ₴ Спеціальна ціна 32,00 ₴
 2. Рудий на узбіччі фото №1
  Рудий на узбіччі
  Електронна книга
  100,00 ₴ Спеціальна ціна 80,00 ₴
 3. Престиж фото №1
  Престиж
  Електронна книга
  110,00 ₴ Спеціальна ціна 88,00 ₴
 4. Джуд Непримітний фото №1
  Джуд Непримітний
  Електронна книга
  40,00 ₴ Спеціальна ціна 32,00 ₴
 5. Муравьи фото №1
  Муравьи
  Електронна книга
  65,91 ₴
 6. Genius Loci фото №1
  Genius Loci
  Електронна книга
  20,00 ₴
 7. NEW
  Фаріде фото №1
  Фаріде
  Електронна книга
  80,00 ₴
 8. Юра фото №1
  Юра
  Електронна книга
  90,00 ₴
 9. NEW
  ХІТ
  Тест на каяття фото №1
 10. Рута фото №1
  Рута
  Електронна книга
  50,00 ₴
 11. Шпиталь фото №1
  Шпиталь
  Електронна книга
  50,00 ₴
 12. Галявина край лісу фото №1
  Галявина край лісу
  Електронна книга
  50,00 ₴ Спеціальна ціна 25,00 ₴
 13. Оповіді про кохання, божевілля та смерть фото №1
  Оповіді про кохання, божевілля та смерть
  Електронна книга
  80,00 ₴ Спеціальна ціна 40,00 ₴
 14. Неприкрита природа фото №1
  Неприкрита природа
  Електронна книга
  60,00 ₴ Спеціальна ціна 30,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 9487

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction

З винаходом цифрових пристроїв художня література в електронному вигляді стала супроводжувати книголюбів в будь-якій ситуації. Цифровий формат зручний для людей, які не уявляють собі й дня без занурення в захоплюючу історію. Щоб надихаюче чтиво завжди було під рукою, придбайте книги в електронному форматі без скорочень в інтернет-магазині PocketBook.

Електронна художня література на будь-який смак

Різні книги закохують в себе по-різному. Одні беруть в полон уяву читача поставленою авторською мовою, інші – емоційними гірками, а треті підкорюють відчуттям добре продуманої завершеної історії. В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити художні книжки в електронному вигляді, які знайдуть відгук навіть у самої досвідченої читацької душі.

 • Детективи – добірка книг для любителів загадок. Вони лоскочуть нерви гострими сюжетами, багаторівневими таємницями і тонкими інтригами. Шанувальники детективів як жанру художньої літератури в електронному вигляді можуть купити їх в PocketBook, пройти з головними героями через всі випробування і насолодитися кристальним усвідомленням ідеально спланованої історії.
 • Фантастика приваблює читачів з раціональним мисленням. Вона використовує наукові принципи, щоб описати неіснуючі, але можливі світи. Ці книги залишають глибокий слід в уяві, чим і привертають любителів наукового підходу.
 • Фентезі – в таких творах сюжетні арки переплітаються барвистими описами повноцінних всесвітів. Вони роблять історії тривимірними, живими та відчутними.
 • Книги про любов будуть цікаві людям, які хочуть привнести в життя більше емоцій, щирості та пристрасті. Такі історії, як бісквіт сиропом, просочені чуттєвістю, сентиментальністю і теплом, від якого залишається гармонійне відчуття стрункості оповіді і всього описаного в книзі світу.
 • Трилери, жахи і містика – твори, які грають з психікою читача. Такі історії дають серйозне емоційне навантаження. По ходу розповіді вони поступово відкривають друге дно і затягують в художній світ, залишаючи відчуття реальності того, що відбувається.
 • Проза і поезія. У цьому розділі зібрані художні книги в електронному форматі, покликані виховати в читача потяг до прекрасного стилю і глибокого змісту. Це образна література, в яку входять як класичні, так і сучасні твори.
 • Пригоди – динамічні книги з чітким вектором розвитку, який нерідко переплітається з паралельними сюжетними гілками. Це завжди не нудне, енергійне чтиво для будь-якого віку і емоційного стану.
 • Комікси – художня література в електронному форматі, купити яку вважають за краще цінителі зорового сприйняття інформації. У книгах відсутні гобелени тексту. Їх компенсує барвисте малювання і вигадливий сюжет з продуманим візуальним рядом.
 • Гумор і сатира в легкій і позитивній формі подає читачеві реальність. Від таких книг піднімається настрій, а саме життя починає грати новими фарбами.

Художні книги в електронному форматі в PocketBook

Все більше читачів переносять своє хобі в «цифровий вимір» і шукають, де купити електронні художні книги для читання на рідерах, смартфонах і інших пристроях. Такий формат зробить вас мобільніше, а читання –  доступніше в будь-який час і в будь-якому місці. На додачу вам не потрібно буде чекати доставки потрібної літератури – після оплати електронної книги ми миттєво висилаємо її на ваш пристрій.

У PocketBook ви знайдете атмосферні твори, розказані класичними та сучасними авторами. Ці книги захоплять у вир сюжету, не даючи вибратися з прекрасних уявних світів до останньої сторінки.

PocketBook рекомендує