Художня література

View as Grid List

Items 1-32 of 2228

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction
 1. Санін фото №1
  Санін
  Електронна книга
  40,00 ₴
 2. Престиж фото №1
  Престиж
  Електронна книга
  125,00 ₴
 3. NEW
  Morella and Other Horror Tales фото №1
  Morella and Other Horror Tales
  Електронна книга
  60,00 ₴
 4. NEW
  The Secret Garden фото №1
  The Secret Garden
  Електронна книга
  60,00 ₴
 5. NEW
  ХІТ
  Ім'я Рози фото №1
  Ім'я Рози
  Електронна книга
  100,00 ₴
 6. NEW
  ХІТ
  Місто фото №1
 7. NEW
  Ніоба фото №1
  Ніоба
  Електронна книга
  60,00 ₴
 8. NEW
  Людина фото №1
  Людина
  Електронна книга
  60,00 ₴
 9. NEW
  Марія фото №1
  Марія
  Електронна книга
  55,00 ₴
 10. NEW
  Камінна душа фото №1
 11. NEW
  His Last Bow фото №1
  His Last Bow
  Електронна книга
  45,00 ₴
 12. NEW
  The Case-Book of Sherlock Holmes фото №1
 13. NEW
  Annе of Avonlea фото №1
  Annе of Avonlea
  Електронна книга
  65,00 ₴
 14. NEW
  ХІТ
  Anne of Green Gables фото №1
  Anne of Green Gables
  Електронна книга
  65,00 ₴
 15. NEW
  ХІТ
  1984 фото №1
  1984
  Електронна книга
  55,00 ₴
 16. NEW
  ХІТ
  Колгосп тварин фото №1
 17. NEW
  Машина часу фото №1
  Машина часу
  Електронна книга
  80,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 2228

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction

З винаходом цифрових пристроїв художня література в електронному вигляді стала супроводжувати книголюбів в будь-якій ситуації. Цифровий формат зручний для людей, які не уявляють собі й дня без занурення в захоплюючу історію. Щоб надихаюче чтиво завжди було під рукою, придбайте книги в електронному форматі без скорочень в інтернет-магазині PocketBook.

Електронна художня література на будь-який смак

Різні книги закохують в себе по-різному. Одні беруть в полон уяву читача поставленою авторською мовою, інші – емоційними гірками, а треті підкорюють відчуттям добре продуманої завершеної історії. В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити художні книжки в електронному вигляді, які знайдуть відгук навіть у самої досвідченої читацької душі.

 • Детективи – добірка книг для любителів загадок. Вони лоскочуть нерви гострими сюжетами, багаторівневими таємницями і тонкими інтригами. Шанувальники детективів як жанру художньої літератури в електронному вигляді можуть купити їх в PocketBook, пройти з головними героями через всі випробування і насолодитися кристальним усвідомленням ідеально спланованої історії.
 • Фантастика приваблює читачів з раціональним мисленням. Вона використовує наукові принципи, щоб описати неіснуючі, але можливі світи. Ці книги залишають глибокий слід в уяві, чим і привертають любителів наукового підходу.
 • Фентезі – в таких творах сюжетні арки переплітаються барвистими описами повноцінних всесвітів. Вони роблять історії тривимірними, живими та відчутними.
 • Книги про любов будуть цікаві людям, які хочуть привнести в життя більше емоцій, щирості та пристрасті. Такі історії, як бісквіт сиропом, просочені чуттєвістю, сентиментальністю і теплом, від якого залишається гармонійне відчуття стрункості оповіді і всього описаного в книзі світу.
 • Трилери, жахи і містика – твори, які грають з психікою читача. Такі історії дають серйозне емоційне навантаження. По ходу розповіді вони поступово відкривають друге дно і затягують в художній світ, залишаючи відчуття реальності того, що відбувається.
 • Проза і поезія. У цьому розділі зібрані художні книги в електронному форматі, покликані виховати в читача потяг до прекрасного стилю і глибокого змісту. Це образна література, в яку входять як класичні, так і сучасні твори.
 • Пригоди – динамічні книги з чітким вектором розвитку, який нерідко переплітається з паралельними сюжетними гілками. Це завжди не нудне, енергійне чтиво для будь-якого віку і емоційного стану.
 • Комікси – художня література в електронному форматі, купити яку вважають за краще цінителі зорового сприйняття інформації. У книгах відсутні гобелени тексту. Їх компенсує барвисте малювання і вигадливий сюжет з продуманим візуальним рядом.
 • Гумор і сатира в легкій і позитивній формі подає читачеві реальність. Від таких книг піднімається настрій, а саме життя починає грати новими фарбами.

Художні книги в електронному форматі в PocketBook

Все більше читачів переносять своє хобі в «цифровий вимір» і шукають, де купити електронні художні книги для читання на рідерах, смартфонах і інших пристроях. Такий формат зробить вас мобільніше, а читання –  доступніше в будь-який час і в будь-якому місці. На додачу вам не потрібно буде чекати доставки потрібної літератури – після оплати електронної книги ми миттєво висилаємо її на ваш пристрій.

У PocketBook ви знайдете атмосферні твори, розказані класичними та сучасними авторами. Ці книги захоплять у вир сюжету, не даючи вибратися з прекрасних уявних світів до останньої сторінки.

PocketBook рекомендує