Фантастика

View as Grid List

Items 1-32 of 79

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  Машина часу фото №1
  Машина часу
  Електронна книга
  80,00 ₴
 2. NEW
  Війна світів фото №1
 3. We. Мы фото №1
  We. Мы
  Електронна книга
  25,00 ₴
 4. Час «Ч» фото №1
  Час «Ч»
  Електронна книга
  30,00 ₴
 5. Обчислювач фото №1
  Обчислювач
  Електронна книга
  30,00 ₴
 6. NEW
  The Haunter of the Dark фото №1
View as Grid List

Items 1-32 of 79

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Усім шанувальникам занурення в дивовижні світи пропонуємо поповнити свій читацький улов і купити електронні фантастичні книги в інтернет-магазині PocketBook. У нашому каталозі ви знайдете видання від авторів бестселерів, класиків жанру і сучасних зірок, що сходять, з-під пера яких з'явилися дійсно чарівні, глибоко опрацьовані і майже відчутні всесвіти. Вам більше не доведеться викроювати хвилинку, щоб пірнути в фантастичний світ, адже цифрове читання дає книголюбам свободу читання без прив'язки до місця і часу.

Жанри електронної фантастичної літератури в PocketBook

Наш інтернет-магазин – це територія цифрових книг, на якій зібрані не тільки найгарячіші новинки жанру, але і класичні твори від майстрів зі світовим ім'ям, які не втрачають актуальності. Щоб купити фантастичну літературу в електронному вигляді в PocketBook, виберіть з наступних варіантів:

 • Зарубіжна фантастика. Тут ви знайдете твори на будь-який смак: від м'якої, просоченої шармом і казковістю фантастики Террі Пратчетта до всесвітньо відомих творів Сьюзен Коллінз та її «Голодних ігор» в цифровому та аудіо-форматі.
 • Наукова фантастика. Щоб написати гарну книгу в подібному жанрі, авторам доводиться не тільки володіти хорошим стилем і багатою уявою, а й непогано розбиратися в наукових розробках. Кожен з нас може опинитися в світі майбутнього вже зараз, варто лише купити електронну фантастичну літературу в PocketBook.
 • Соціальна фантастика. У цій категорії ви знайдете книги Філіпа Діка, Кіма Робінсона, Бернара Вербера та інших фантастів, які піднімають гострі соціально-значущі питання.
 • Космічна фантастика. З дитинства мріяли борознити міжгалактичні простори, відкривати світи і відчувати себе першовідкривачем? Космічна фантастична література в електронному форматі дозволить зробити це, поки ви стоїте в пробці, їдете в метро або очікуєте в черзі.
 • Героїчна фантастика. Книги, з яких багато хто починає тісне знайомство з жанром. Це свого роду телепорти, які переносять в світи, повні героїзму, доблесті та справжнього подвигу.
 • Комікси – сучасний формат книг. Вони нагадують 2D-фільми: сторінка за сторінкою, і картинки оживають, а голоси героїв починають звучати в голові, ніби ви дивитеся екранізацію.

Вся електронна фантастика без скорочень в PocketBook

Художня література в електронному форматі знаходить все більше прихильників, адже дозволяє занурюватися в улюблене чтиво в будь-яку вільну хвилину. Ви можете замовити електронні книги в жанрі «Фантастика», якщо цінуєте такі переваги:

 • Миттєва доставка. Паперові видання доводиться чекати тижнями, тоді як цифрові книги доставляються в одну мить.
 • Можливість заощадити. При виробництві електронної літератури видавництво не витрачається на логістику і папір, а значить, і її ціна нижча.
 • Внесок у збереження екології. Скільки книг порошиться на полицях домашніх бібліотек, очікуючи свого часу, збираючи пил і будучи джерелом алергії? З електронним форматом все простіше – ви можете збирати книги тисячами, і при цьому – ніякого пилу, маса вільного місця в квартирі, і не страждає жодне дерево.

Ні Азімов, ні Стругацькі, ні Уеллс, ні будь-який інший автор, який тільки закладав основи жанру, не міг й помислити, що його твори будуть доступні в електронному вигляді. Здається, ніби цифровий формат створений для того, щоб кожен шанувальник жанру використовував його для максимального занурення в уявний світ. Хіба це не є справжня фантастика?

Якщо ви давно мріяли читати більше, розвивати уяву і відкривати для себе нових авторів, стилі письма і літературні жанри, то рекомендуємо придбати фантастичні книги в електронному вигляді. У нашому інтернет-магазині легко замовити літературу без скорочень в будь-якому зручному розширенні.

PocketBook рекомендує