Бестселери

View as Grid List

Items 1-32 of 39

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. ХІТ
  Історія еротизму фото №1
 2. ХІТ
  Таємна зброя фото №1
 3. NEW
  ХІТ
  Там, де вітер фото №1
  Там, де вітер
  Електронна книга
  120,00 ₴
 4. NEW
  ХІТ
  Ім'я Рози фото №1
  Ім'я Рози
  Електронна книга
  100,00 ₴
 5. NEW
  ХІТ
  Коти-вояки. Затемнення фото №1
 6. NEW
  ХІТ
  1984 фото №1
  1984
  Електронна книга
  55,00 ₴
 7. NEW
  ХІТ
  Поза підозрою фото №1
 8. NEW
  ХІТ
  Єретики Дюни фото №1
  Єретики Дюни
  Електронна книга
  179,00 ₴
 9. NEW
  ХІТ
  Джералдова гра фото №1
  Джералдова гра
  Електронна книга
  148,00 ₴
 10. NEW
  ХІТ
  Мізері фото №1
  Мізері
  Електронна книга
  131,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 39

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Попросіть кого-небудь із знайомих назвати бодай декілька цікавих сучасних книжок, і у списку обов’язково пролунають світові бестселери – в електронному форматі їх легко придбати на нашому сайті за доступною ціною. Особливість цієї категорії видань у їх різноманітті та надзвичайній популярності серед читачів з різними уподобаннями. Зазвичай такі книги розраховані на широке коло споживачів, тому легко стають відомими. В результаті, і сюжет, і головних героїв знає чи не кожен, хто цікавиться світом літератури.

5 «так» на користь електронних книг бестселерів

 1. Вони активно обговорюються серед людей, які намагаються завжди бути у курсі трендів чи гучних сенсацій. Сюжетом роману чи ідеєю з мегапопулярного нон-фікшену можна поділитися з друзями, колегами, близькими людьми.
 2. Термін «bestseller» став стрімко розповсюджуватись лише у минулому столітті, а отримати це звання могла лише книга з тиражем понад мільйон. Відповідно, переважна більшість цих видань – це сучасні роботи, які точно варті уваги.
 3. Електронні бестселери порушують питання, актуальні у наш час. Не важливо, читаєте ви роман про любов чи популярне фентезі, висвітлені автором ідеї можна порівняти з реальними подіями власного життя.
 4. Зазвичай це легка література, яка не змушує напружуватися та глибоко поринати в завуальовані месседжи письменника. Її зручно читати в дорозі, у відпустці, на вихідних, аби перемикнути думки на щось необтяжливе та, водночас, цікаве.
 5. Успішність продажів бестселерів вказує на те, що, на думку сучасників, це найкращі книги в електронному форматі. Проте і вони не позбавлені критики чи прискіпливого відношення. Щоб сформувати власну думку, варто самостійно ознайомитись з твором і прислухатися до внутрішнього відчуття.

Відмітимо, що і бестселери, і класична література користується однаково високою популярністю. Для кращого розуміння сучасних трендів, розвитку критичного мислення, роботи над широтою поглядів, ми радимо не зациклюватися на одному жанрі чи категорії. Будьте відкритими до нового, знаходьте «своїх» авторів, приєднуйтесь до літературних дискусій, створюйте власний топ книг до прочитання в електронному вигляді та сповна насолоджуйтесь кожною новою історією. І, хто знає, можливо, через багато років свіжий твір, який тільки-но вийшов з-під пера майстра, увійде до провідних списків must read наступних поколінь.

Які бестселери можна завантажити на PocketBook

У каталозі нашого інтернет-магазину зібрані найкращі роботи останніх років. Представлено багато художньої літератури, серед яких – екранізовані книги Джоджо Мойес, Дена Брауна, Стівена Кінга. Наш асортимент розрахований на читачів з різними уподобаннями, тому серед пропозицій можна зустріти любовні романи, фантастику, детективи, трилери, жахи. Широким попитом на нашому сайті користуються і мотиваційні книги окремих напрямків: саморозвиток, бізнес, досягнення цілей та інші. Пропонуються і новинки вузькоспеціалізованих сфер: редагування, маркетинг, психологія, дизайн.

Щоб купити книги світові бестселери в електронному вигляді, потрібно зареєструватися на сайті, покласти товар до віртуального кошику та оформити замовлення. Одразу після успішної оплати покупки ви отримаєте доступ до ліцензійної повної версії видання. Завдяки цифровим технологіям ви маєте змогу зекономити не лише час, але і гроші. Книги в електронному форматі коштують значно дешевше паперових варіантів, а також вони не потребують пересилок поштою. Знайомтеся з новинками зручно та без додаткових переплат. Усі товари пропонуються у популярних форматах, які відкриваються на рідерах, планшетах, смартфонах чи ПК.