Бізнес література

View as Grid List

Items 1-32 of 901

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Las Tentaciones фото №1
  Las Tentaciones
  Електронна книга
  234,11 ₴
 2. 2005 / 2006 / 2012 / 2017 фото №1
  2005 / 2006 / 2012 / 2017
  Електронна книга
  15,40 ₴
  Незабаром в наявності
 3. Кадиш фото №1
  Кадиш
  Електронна книга
  77,61 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 901

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині Pocketbook ви можете придбати бізнес-книги в електронному вигляді, щоб осягнути науку саморозвитку і зміцнення як невеликих компаній, так і великих підприємств. Цифрове читання не обмежує книголюба необхідністю носити з собою громіздкий том і викроювати кожну хвилину для занурення в корисне чтиво. Використовуючи книги про бізнес в електронному вигляді, ви знаходите свободу від непотрібного вантажу і звільняєте сили для навчання, розвитку та отримання нових знань.

Асортимент бізнес-літератури в інтернет-магазині Pocketbook

Pocketbook підготував добірку актуальної нехудожньої літератури в електронному вигляді, в тому числі книг про бізнес, фінанси і розвиток особистісних якостей.

 • Книги про менеджмент розкажуть про особливості управління підприємствами. Такі електронні бізнес-книжки будуть корисні як початківцям кар'єристам, так і досвідченим діловим людям. Вони розкриють секрети роботи на ринках в різних нішах, вкажуть на головні помилки в управлінні і підкажуть, як ефективно відбудуватися від конкурентів, щоб вивести компанію в лідери.
 • Маркетинг і кращі техніки продажів корисні підприємцям, які мають намір підвищити відсоток закритих угод і збільшити аудиторію потенційних клієнтів. Література цього розділу навчить вибудовувати маркетинговий план, створювати успішні бренди, проводити ефективні переговори і працювати з репутацією.
 • Саморозвиток – основа руху вперед. У цій категорії зібрана література, що навчає самодисципліні, розставленню пріоритетів, пошуку натхнення. Книги покликані зробити світ читача гармонійніше та свідоміше, а його життя повніше і цікавіше.
 • Економіка і фінанси – два розділи, в яких зібрані бізнес-книжки в електронному вигляді, що включають літературу про мистецтво їх залучення, утримання та примноження грошей. Тут зібрані знання, які стануть в нагоді не тільки в побудові бізнесу, але і в побуті.
 • Мотиваційна література призначена для роботи над собою. У ній багато порад від людей, які мають практичний досвід боротьби з сумнівами, страхами, вигоранням. Ці книги допоможуть розслабитися в моменти сильного перевантаження, підкажуть кращі техніки виходу із застою і налаштують на бойовий лад.
 • Інтернет-бізнес набирає обертів, і той, хто розуміє його принципи швидко досягає успіху. Ми рекомендуємо купити електронні бізнес-книги для осягнення особливостей розвитку компанії або особистого бренду в мережі.
 • Продажі лежать в основі успішного просування бізнесу як в онлайн, так і в оффлайн-середовищі. Той, хто вміє грамотно піднести свій товар або послугу виділяється на фоні посередніх комерційних пропозицій. Звертайтеся до літератури цього розділу, якщо хочете збільшити число покупців і товарообіг.
 • Стартап – молодий проект, який знаходиться на стадії розробки або тільки виходить на ринок. Дізнайтеся секрети закріплення в ніші, знайдіть нових інвесторів і перевершуйте конкурентів, використавши знання книг цього розділу.

Повні версії бізнес-книг в електронному форматі

Навчання – це процес довжиною в життя. Щоб підвищити якість самоосвіти, використовуйте літературу в електронному форматі. В цьому випадку ви не будете обмежені часовими і просторовими рамками, адже книга буде завжди з вами: в рідері, смартфоні або на іншому пристрої.

Якщо ви хочете відкрити власну справу, але не знаєте з чого почати, рекомендуємо придбати книжки про бізнес в електронному вигляді. Вони навчать вас складати стратегію, ефективно працювати, втілювати мрії в реальність і стати господарем власного життя.

PocketBook рекомендує