Розлад дефіциту уваги залишається суперечливою темою в останні роки. Здебільшого в книжках на цю тему причиною такого стану називають спадковість. Проте доктор Мате вважає, що наше соціальне та емоційне оточення відіграє ключову роль як у причині, так і в лікуванні цього захворювання.
Книга написана на захист дитини. На її сторінках доктор Карлос Гонсалес опонує так званим фахівцям, які знають, як виховувати дітей, домагаючись від них хорошої поведінки. Автор показує, що наша мета як батьків полягає не в тому, щоби привчити дітей до ідеальної дисципліни і прищепити їм низку корисних навичок, а в тому, щоб задовольнити їхню природну потребу в прив’язаності, в емоційному і фізичному контакті.
Міжнародний бестселер, перекладений п’ятнадцятьма мовами, вчить і сприяє зціленню, надаючи трансформаційне розуміння того, як за допомогою хвороби тіло може сказати «ні» тому, що розум не може або не хоче визнати.
Ця книга, написана доктором Гордоном Ньюфелдом і Габором Мате, розповідає про ключову роль стосунків між дітьми та тими, хто несе за них відповідальність, а також про руйнівний вплив конкуруючих прив’язаностей із однолітками в сучасному суспільстві. Однак це набагато більше, ніж книга про орієнтацію на однолітків: йдеться про батьківство з урахуванням стосунків. Ця книга повертає батькам їхню природну інтуїцію, протистоїть таким руйнівним методам як тайм-аути і використання значимих для дитини речей проти неї. Адже керуючись цими порадами, багато батьків вже зрозуміли, що вони дуже добре працюють в короткій перспективі, але завдають величезної шкоди стосункам.
Короткий опис філософії і підходу до пологів відомого лікаря і вченого Мішеля Одена. Передумова благополучних пологів – не технології, а увага до ключових потреб жінки. Відчуття безпеки, усамітнення, тиша, приглушене світло – те, чого її майже завжди позбавляють. Коли батькам відомі ці головні принципи, а акушери суворо їх дотримуються, пологи трансформуються як для матері, так і для дитини. Практичні рекомендації акушерки Рут Ерхардт – мінімум із того, що повинна перед пологами знати вагітна жінка і що має забезпечити фахівець, який допомагає у пологах.
У цій електронній збірці зібрані творчі доробки українців з 24 лютого 2022 року: есе, вірші, фотографії, ілюстрації. Її метою є показати, як події в Україні вплинули на безпосередніх учасників процесу – простих людей. Це не професійні поети чи письменники. Іноді жага до творчості з’явилася саме в цей стресовий період, коли людина не знала, чи прийде завтрашній день. У них відображається весь біль, злість, втрата і здобуття надії. Всіх їх об’єднує одне – віра у Перемогу України над мороком, який охопив наші землі.
Нарешті з’явилася книжка про грудне вигодовування, здатна заспокоїти молодих мам. Вона відповідає на найпоширеніші питання, які породжують безліч міфів. Відомий педіатр і батько трьох дітей Карлос Гонсалес, автор бестселера «Цілуйте мене міцно», з теплом і позитивом розкриває тему, близьку його серцю та клінічній практиці: грудне вигодовування.
Вперше найвідоміша книга французького доктора Мішеля Одена – історія пологового відділення в лікарні м.Пітів’є – була видана у 1984 р США, згодом перекладена 13-ма мовами світу. При Одені природність та свобода стали лікарняною практикою; поклавшись на фізіологію, лікар і півдюжини акушерок змінили ставлення до пологів і практику в усьому світі. І продовжують змінювати. Палати з домашньою атмоcферою, мінімум втручань у несвідомий процес пологів – тиха революція: головні дійові особи в пологах – жінка … та її дитина. У центрі – особистісні, а не технічні аспекти пологів.
Провідна лікарка Джилл Реплі та журналістка і мама Трейсі Муркетт руйнують міф про те, що немовлят потрібно годувати з ложки, і показують, чому їсти самостійно із самого початку прикорму є найздоровішим способом розвитку дитини. Завдяки BLW ви можете пропустити період пюре і перейти на тверду їжу, слідуючи вказівкам дитини. Приблизно в шість місяців більшість малюків готові приєднатися до сім’ї за обіднім столом і знайти їжу для себе. BLW є посібником для цього важливого періоду в розвитку вашої дитини і показує вам, як допомогти своїй дитині.
Крокувати одне одному назустріч завжди складно. Чи ви дитина, чи підліток, чи дорослий. Момент зближення часто лякає. А розвиток технологій, безкінечні потоки інформації дестабілізують і виснажують нашу психіку, тому сил на сприйняття ближніх уже не вистачає.
Ґрунтуючись на роботі одного з найвидатніших у світі експертів з розвитку дітей, «Спокій. Гра. Розвиток» пропонує дорожню мапу для розуміння маленьких дітей, і це те, чого бажає кожен тоддлер та дошкільня, щоб ми розуміли про них.
Книжка вчить майбутніх батьків чуйно, швидко та адекватно реагувати на сигнали дитини. Це дає змогу розвивати надійний зв’язок з немовлям, що є стабільною основою особистості.
Гезер Човін така ж мама як і мільйони інших. Вона заміжня, виховує трьох хлопчиків та вправно веде власну коучингову програму. Проте за цим успіхом стоїть довге лікування від раку, неприйняття родиною підліткової вагітності і страх, з яким стикалось багато матерів, — «чи правильно я виховую дітей?». Окрім особистої історії, Гезер поділиться з вами практичними порадами як налагодити усі сфери свого життя: виховання дітей, догляд за домом та сім’єю, розвиток себе і своєї справи. Авторка допоможе вам зрозуміти чого ви хочете від себе та свого життя і як направити свої дії на його покращення. Адже міф про «я усе встигаю» — це лише міф. Та знайти баланс у житті — найголовніше.
Метафори — лише художні вислови або ж інструмент вирішення психологічних проблем? Як розвинути метафоричний розум, якщо ви клієнт або ж психотерапевт? Джеймс Лаулі та Пенні Томпкінс є співрозробниками Символічного моделювання та психотерапевтами-практиками. Як інструмент у своїй роботі вони використовують запитання «Чистої мови» — ключ до ефективної роботи у терапії, який допомагає клієнтам розвинути їхні метафори. У книжці автори використовують стенограми власних сесій, зокрема з клієнтами, які зазнали травматичного воєнного досвіду за період повномасштабної війни в Україні, що лише підвищує актуальність описаної теми для сучасних психотерапевтів.
У цьому міжнародному бестселері поєднуються дві розповіді: батька і учасника руху за поінформованість про аутизм Артура Флейшманна і його дочки Карлі, якій поставили діагноз аутизму. Після багатьох років зневіри у тому, що вона ніколи не зможе спілкуватися з навколишнім світом, шляхом невпинної роботи їй це вдається.
«Літачок-вибачайка» – це книжка, яка в ігровій формі показує, як важливо розуміти і поважати свої почуття для дітей та їхніх батьків.
Ваша дитина відвертає голову, вередує й не їсть? Нагодувати її хоча б ложкою каші для вас справжня мука? Та ще й «досвідченіші» матусі щоразу нагадують вам про те, що дитина «занадто худа»? Карлос Гонсалес у книжці «Моя дитина не хоче їсти» вирішить усі проблеми годування дитини або хоча б просто вас заспокоїть. Як коли і скільки годувати новонародженого, який «ідеальний» режим харчування, коли починати прикорм та які продукти просто зась для малюків — відповіді на ці та інші запитання шукайте тут.
Мотиваційний спікер Марк Сенборн розповідає реальну історію листоноші Фреда, який у захваті від своєї роботи і щиро піклується про людей, яких обслуговує. Через це він постійно виходить за межі своїх обов’язків (а іноді й наглядає за будинками людей), ставлячись до кожного, кого зустрічає на своєму шляху, як до друга. Там, де інші можуть розглядати доставку пошти як монотонну важку роботу, Фред вбачає можливість змінити життя тих, кого він обслуговує.
«Порожні обійми» – вичерпний, стислий і заспокійливий посібник, до якого найперше мають звернутися батьки, які нещодавно втратили дитину. Унікальний і обнадійливий, він стосується всіх, кого торкнулася дитяча смерть або викидень. Зі співчуттям і чуйністю авторка, яка сама пройшла кілька разів через цей болючий досвід, пропонує практичні поради та підтримку для прийняття рішень у момент втрати і допомагає пережити наступні місяці та роки. Вона також дає поради родині та друзям, як найкраще підтримати батьків і чого не варто робити.
У дитинстві Бреда Коена висміювали, били, знущалися і цуралися через те, що у нього синдром Туретта. Дітям, вчителям і навіть членам сім’ї було важко перебувати поруч із ним. У підлітковому віці багато хто вважав, що він погано поводиться навмисно, незважаючи на те, що у нього не було влади над посмикуваннями і звуками, які він видавав, особливо під час стресових ситуацій. Навіть сьогодні Бреда іноді виганяють із кінотеатрів та ресторанів.
Реальна історія молодого хлопця, який упродовж 15 років ретельно приховував, що бачить тільки на 2%. У цій книзі автор розповідає, як і чому зробив це.
«Смакі» – молоде видавництво з Дніпра, засноване у 2020 році. Своєю місією ми обрали просвітництво у темі батьківства, інклюзії, психологічно здорової нації. Відходячи від радянського минулого, культивуючи нові гуманні цінності, ми пи...