В основу матеріалу «Граматики» покладено, з одного боку, мову сучасної японської преси та літератури, а з іншого боку, повсякденну розмовну мову з урахуванням найсуттєвіших стилістичних та діалектних особливостей.
Запропоноване видання дозволить вам удосконалити усне та писемне мовлення, допоможе уникнути типових мовленнєвих помилок (росіянізмів, невиправданих повторів, алогізмів), підкаже, як правильно звернутися, привітатися, подякувати тощо.
Пропонований посібник призначений для тих, хто вже перейшов на українську мову, лише наважився розпочати її вивчення чи вдосконалює свої навички. Він охоплює зміст базового курсу, який можна опанувати за 4 тижні, поділений на 28 уроків і доповнений 15 додатками.
Мова — це не просто сукупність слів, що зберігаються в словниках, і не довільний набір значень. Мова — це спосіб мислення й відображення дійсності, це картина світу, яку почали малювати наші далекі пращури й продовжать довершувати наші далекі нащадки. Ми теж беремо безпосередню участь у її творенні, постійно доповнюючи та вдосконалюючи тло й сюжет. Наша мовна картина демонструє те, яким ми бачимо світ. А бачимо ми його українською.
300 примірників першого видання «Українських шахових казок» розлетілися по світу майже зі швидкістю світла — 300 тисяч кілометрів за секунду — і вже стали бібліографічною рідкістю.
Книжка «Як ми говоримо», основна праця Антоненка-Давидовича, присвячена чистоті української мови. У доступній формі автор наводить найпоширеніші приклади помилкового або сумнівного вживання слів, зворотів і висловів, розмірковує про скарбницю мовної спадщини українського народу. Кожне твердження супроводжується цитатами з української класичної літератури, фольклору і живого народного мовлення.
В основу матеріалу «Граматики» покладено, з одного боку, мову сучасної корейської преси та літератури, а з іншого боку, повсякденну розмовну мову з урахуванням найсуттєвіших стилістичних та діалектних особливостей.
Даний підручник призначається для україномовних студентів вищих навчальних закладів, які починають вивчати китайську мову з нуля, і відповідає програмі перших трьох семестрів навчання китайській мові для мовних спеціальностей у якості основної іноземної мови.
У цій книзі аналітикиня Катерина Зарембо та група дослідників Національного університету «Києво-Могилянська академія», Українського Католицького університету та Київської школи економіки привідкривають завісу над роботою аналітиків, розбираючи аналітичний текст від задуму та призначення до структури та оцінки його ефективності. Автори покажуть, як провести необхідний дослідницький аналіз, вибудувати аргументи, обрати стиль написання та не лише зацікавити, але й переконати свою аудиторію.
Представлені розробки уроків із визначеними очікуваними результатами навчання, методичними рекомендаціями, інноваційними прийомами, різноманітними цікавими вправами, завданнями, практичними роботами, проєктами тощо.