Дітям від 6 до 12 років

View as Grid List

Items 1-32 of 257

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Пан Коцький фото №1
  Пан Коцький
  Електронна книга
  20,00 ₴
 2. Бременські музики фото №1
  Бременські музики
  Електронна книга
  20,00 ₴
 3. Приемыш черной Туанетты фото №1
  Приемыш черной Туанетты
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 4. Приймак чорної Туанетти фото №1
  Приймак чорної Туанетти
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 5. Маленькая принцесса фото №1
  Маленькая принцесса
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 6. Маленька принцеса фото №1
  Маленька принцеса
  Електронна книга
  115,00 ₴ Спеціальна ціна 92,00 ₴
 7. Таємне завдання капітана Кепа фото №1
  Таємне завдання капітана Кепа
  Електронна книга
  47,50 ₴ Спеціальна ціна 38,00 ₴
 8. Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру фото №1
  Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру
  Електронна книга
  70,00 ₴ Спеціальна ціна 56,00 ₴
 9. Жахлива книжка: збірник страшних історій фото №1
  Жахлива книжка: збірник страшних історій
  Електронна книга
  67,50 ₴ Спеціальна ціна 54,00 ₴
 10. Іванна і ванна фото №1
  Іванна і ванна
  Електронна книга
  55,00 ₴ Спеціальна ціна 44,00 ₴
 11. Безкінечні казки фото №1
  Безкінечні казки
  Електронна книга
  52,50 ₴ Спеціальна ціна 42,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 257

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Щоб час, проведений з гаджетами, приносив школярам більше користі, рекомендуємо звернути увагу на електронні книги для дітей 6-12 років – в асортименті нашого інтернет-магазину зібрана лише найкраща література від видатних класиків та сучасних авторів. Висока деталізація тексту, яскрава та насичена графіка, легкість сприйняття матеріалу зацікавлять школярів з перших сторінок. З такими виданнями легко вчитись читати, проводити дозвілля та розширювати світогляд.

Цікава дитяча література в електронному форматі 6-12 років

Молодший шкільний вік – чудовий час для того, щоб формувати власні вподобання. В цей час дитина навчається самостійному читанню та знаходить близький для себе жанр. Психологи радять батькам заохочувати малечу відкривати для себе нових авторів, адже сучасна дитяча література в електронному форматі 6-12 років значно ширша від тої, яку пропонує шкільна програма. Різноманіття напрямку приємно вражає:

 • Казки, невеликі розповіді та оповідання. Чудовий вибір для малечі, якій ще важко всидіти на одному місці та довго концентруватись на сюжеті. Для найстаршого віку ми радимо літературу з філософським підтекстом, що містить мораль та наштовхує на роздуми. Після ознайомлення з твором можна обговорити вчинки героїв, дослідити причинно-наслідковий зв’язок описаних подій.
 • Великі форми: романи, повісті. Чудові книги для дітей 10-12 років в електронному форматі. Вони відрізняються більшими об’ємами та кількістю персонажів. Історичні, пригодницькі, детективи, гумористичні – залишається лише обрати свій жанр.
 • Науково-популярна література. Радимо купити ці електронні книги для дітей від 9 років. Користується серед маленьких читачів дедалі більшим попитом, адже відрізняється захопливим, лаконічним і простим викладом матеріалу в поєднанні з цікавими прикладами з реального життя та привабливою графікою.
 • Серії книг про пригоди головних героїв. Події з життя рудоволосої дівчинки Енн із Зелених Дахів чи милих Мумі-Тролів настільки сподобались дітлахам, що автори залюбки написали продовження своїх відомих робіт. А юні поціновувачі літератури залюбки читають цілі серії, якими б довгими вони не були.

Спеціалісти радять комбінувати класичні твори з сучасними. «Бременські музики», «Аліса в Країні Див», «Пригоди Тома Сойєра», «Робінзон Крузо» - книги, на яких виросло не одне покоління та сюжети, які варто знати кожному. Роботи авторів нашого часу порушують актуальні для сьогодення теми та допомагають школярам краще пізнавати світ, розвивати навички та будувати здорові відносини з оточуючими.

Як купити електронні книги для дітей 6-12 років

Щоб покупка виявилася вдалою і сподобалася своєму майбутньому власнику, обирайте твір відповідно інтересам малюка. Чудове рішення – знайомитись з літературою разом, завчасно ознайомившись з сюжетом та особливостями розповіді. Згадайте, що подобалось вам у молодшій школі, які історії викликали особливе захоплення.

Щоб придбати електронні дитячі книжки, додайте їх до кошику на сайті PocketBook, вкажіть адресу електронної пошти та оплатіть замовлення. Доступ по ліцензійного файлу ви отримуєте одразу після зарахування коштів. Книга залишатиметься у вашій цифровій бібліотеці й дитина зможете читати її у будь-який зручний час: вдома, на відпочинку, гостюючи у бабусі, під час подорожі у поїзді чи літаку. Електронні версії улюблених творів – це доступно, бюджетно, екологічно та вигідно. Робіть замовлення зараз, та поринайте у чарівний світ пригод вже за декілька хвилин після здійснення покупки.