Психологія

View as Grid List

Items 1-32 of 131

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  Фактор Фреда фото №1
  Фактор Фреда
  Електронна книга
  110,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 131

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Навчитися розбиратися у власних почуттях, керувати емоціями і впливати на інших людей можна в будь-якому віці, і допоможуть в цьому психологічні книги в електронному вигляді від практикуючих психологів і психотерапевтів. Фахівці створюють чимало літератури, яка призначена допомогти звичайній людині вийти зі складної ситуації, розбити внутрішні бар'єри і навчитися жити повним життям. В інтернет-магазині PocketBook ви можете придбати нехудожню літературу в електронному вигляді та завжди мати під рукою корисне читання.

Чому психологічні книги так популярні

Одне з найважливіших знань, які людина може виростити протягом життя – це вміння розбиратися в собі. Щоб приймати рішення впевнено, не мучитися сумнівами і мислити раціонально, необхідно визначати свої сильні та слабкі сторони, а після – навчитися їх використовувати. Електронні книги по психології – це свого роду рятувальні круги, які людина «кидає» собі сама. Вони створюють вектор і підказують, чи є сенс в певних діях і в якому напрямку варто рухатися, щоб поліпшити якість життя.

Які книги з психології можна купити в PocketBook

Якщо ви хочете навчитися дивитися на світ раціонально, але з добротою і вдячністю та самостійно «рятувати себе з вежі з драконами», то рекомендуємо купити електронну психологічну літературу в інтернет-магазині PocketBook. У нашому асортименті:

 • Книги-гіди в світі людських взаємин та їх вчинків. Така література наповнена практичними порадами – якимись шаблонними стратегіями поведінки. Знаючи їх, ви зможете швидко визначати наміри співрозмовника, розвинете емпатію і вийдете переможцем навіть з делікатних ситуацій.
 • Література про фінанси розвиває в читача навик усвідомленого споживання, вміння оцінювати себе і свої таланти, а також брати за працю гідну плату. Такі електронні психологічні книжки розраховані на самостійну роботу. Вони вчать розставляти пріоритети, правильно розпоряджатися грошима та іншими ресурсами, а також підвищують фінансову грамотність.
 • Психологічна мотиваційна література. Це окремий пласт книг, які розраховані на легке читання при стані наростаючої апатії. За допомогою нехитрих, але повчальних історій ви погляньте на світ зі сторони: побачите в ньому більше світла і позитиву. Психологи рекомендують такі книги до прочитання, коли шукають доступний засіб вивести людину зі стану безперервного смутку і хронічної втоми.
 • Навчальна і професійна психологічна література розрахована на практикуючих фахівців. Однак знання, які ви можете почерпнути з подібних книг, можуть стати в нагоді і звичайним людям в складних життєвих ситуаціях. На сайті PocketBook ви знайдете видання, які зможете використовувати в якості першої самоосвіти в галузі психології. Звертайтеся до нас, щоб купити психологічну літературу в електронному форматі і отримати практичні знання для використання в повсякденному житті.

Грамотна книга по психології завжди своєчасна. Вона знаходить відгук у серцях читачів, які згадують з вдячністю поради і рекомендації, якими повниться корисне чтиво. А щоб не переплачувати за папір, не шкодити природі і завжди мати під рукою улюблений твір, придбайте літературу в цифровому форматі. За цифровими книгами не потрібно їхати в інший кінець міста, щоб придбати корисне чтиво, – після оплати вони моментально потрапляють до вас. Вибирайте якісне читання і купуйте книги по психології в електронному вигляді, щоб продовжувати рости і розвиватися з користю для себе і без шкоди для екології.