Дитяча література

View as Grid List

Items 1-32 of 508

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  ХІТ
  Таємна сімка фото №1
  Таємна сімка
  Електронна книга
  65,00 ₴
 2. NEW
  ХІТ
  Королівство душ фото №1
 3. Іліада фото №1
  Іліада
  Електронна книга
  30,00 ₴
 4. Повія фото №1
  Повія
  Електронна книга
  30,00 ₴
 5. Жерміналь фото №1
  Жерміналь
  Електронна книга
  35,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 508

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Подаруйте малюкові позитивні емоції, пориньте разом з ним в світ захоплюючих історій і веселих пригод, використовуючи книги для дітей в електронному форматі для читання на сучасних цифрових пристроях. Така література якісно не відрізняється від паперового варіанту, проте вона ближче юному читачеві, адже поєднує в собі зручність сучасних технологій і занурення в цікаву історію. В інтернет-магазині PocketBook можна купити електронні дитячі книги, які будуть цікаві не тільки малюкам, але й дорослим.

Електронні книги для дітей для читання з батьками

Основна привабливість гарної дитячої літератури в тому, що її можна читати в будь-якому віці. Книги для дорослих часто нецікаві ні малюкам, ні підліткам, але дитячі твори актуальні для будь-якого віку. Вони цікаві і описують ті переживання, які близькі серцю читача в будь-який період життя. Їх цікаво читати в юному віці і приємно перечитувати в зрілі роки. І саме тому подібні книги в електронному форматі купують не тільки для дітей, а й для дорослих. Ви можете придбати безсмертні твори Льюїса Керролла, Даніеля Дефо, Жюль Верна, Джейн Остін, Марка Твена, Джозефа Кіплінга та інших письменників в сучасному форматі.

Якщо ваш малюк поки не відкрив для себе красу самостійного читання, рекомендуємо купити електронні дитячі книжки для спільного проведення часу з дитиною. Цей досвід допоможе юному книголюбові пристосуватися до нового формату отримання інформації, вчитися розуміти почуте, занурюватися в історію і робити з неї висновки.

Книги в електронному вигляді для самостійного дитячого читання

Дитяча література як вид з'явилася тільки в другій половині XIX століття. До цього дитину навчали, використовуючи святе письмо, пізніше – історичні твори і іншу «дорослу» літературу, полюбити яку було непросто. Сьогоднішні автори створюють для юних читачів книги, адаптовані під дитяче мислення, і саме вони розвивають в дитині любов до літератури.

Асортимент дитячої електронної літератури в PocketBook

У нашому інтернет-магазині ви знайдете цікаві і повчальні твори для малюків, школярів та підлітків. Ці книги не шкодять екології, зручні для читання на електронних гаджетах і їх доставку не потрібно чекати – після оплати вони моментально потрапляють на ваш пристрій. У нас представлена дитяча література в електронному вигляді наступних напрямків:

 • Розвиваючі книги для отримання перших знань про світ: навчання кольорам, знайомство з цифрами, вправи для поліпшення пам'яті.
 • Твори для дошкільнят і учнів молодших класів. Це захоплюючі історії, головні герої яких – малюки такого ж віку. Дітям цікаво стежити за їх пригодами і дізнаватися, як ті знаходять виходи з різних життєвих ситуацій.
 • Книги для школярів. Сюди входять твори з курсу літератури. Частину з них можна завантажити безкоштовно.
 • Класичні твори для позакласного читання. У нас ви можете купити книги для дітей в електронному вигляді, які познайомлять дитину з безсмертними творіннями класиків.
 • Етична література, спрямована на виховання моральних якостей особистості.
 • Науково-пізнавальні книги для розширення кругозору і задоволення потреби дитини в отриманні нової цікавої інформації про навколишній світ.

PocketBook рекомендує