Детективи

View as Grid List

Items 1-32 of 273

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Ніхто фото №1
  Ніхто
  Електронна книга
  125,00 ₴
 2. Єва фото №1
  Єва
  Електронна книга
  125,00 ₴
 3. ХІТ
  Пазл фото №1
  Пазл
  Електронна книга
  145,00 ₴
 4. Патерн фото №1
  Патерн
  Електронна книга
  110,00 ₴
 5. NEW
  ХІТ
  Ім'я Рози фото №1
  Ім'я Рози
  Електронна книга
  100,00 ₴
 6. NEW
  The Secret of Father Brown фото №1
View as Grid List

Items 1-32 of 273

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині PocketBook ви знайдете постійно оновлювану добірку сучасної і класичної літератури і зможете купити електронні книги-детективи для комфортного читання на цифровому гаджеті. Ми зібрали романи і новели, насичені таємницями, головоломками та інтригуючими розслідуваннями, які затягують читача в світ захоплюючого оповідання. Тут ви знайдете легкі, наповнені позитивом детективні серії, з якими буде приємно розслабитися на відпочинку, а також серйозну літературу з гострим сюжетом і непередбачуваною розв'язкою.

Детективи в електронному форматі в інтернет-магазині PocketBook

Читачі, які почали ще в дитинстві знайомство з жанром по творам Конан Дойля, шукають, де купити художню літературу в електронному вигляді і знову пережити захоплюючі відчуття від занурення в якісний детективний сюжет. Хороша історія нагадує одночасно і складну шахову партію, яку можна вирішити, і Бермудський трикутник, з якого неможливо вибратися.

На віртуальних полках книгарні PocketBook ви знайдете гідні твори для будь-якого віку. Для тих, хто робить перші кроки в детективному жанрі, пропонуємо почати з класики:

 • Легкі, інтригуючі і завжди непередбачувані книги Агати Крісті.
 • Проникливі, витіюваті і аристократичні твори Олександра Дюма.

У нашому арсеналі також є електронні книги жанру детектив сучасних авторів:

 • Детальні та шалено барвисті повісті Бориса Акуніна.
 • Повні містики, світових змов і конспірологічних теорій роботи Дена Брауна.
 • Гучні романи Ю Несбьо з характерними для скандинавського детектива неспішними й одіозними персонажами.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати книги-детективи в електронному вигляді, щоб не залежати від обставин і повертатися до читання в будь-який час і в будь-якому місці.

Хитрощі читання книг в жанрі сучасного детектива

Існує безліч видів детективів. Часом до них відносять твори, наповнені містикою, як в класичних повістях Едгара Аллана По. Інша частина – це легке чтиво на пару вечорів, в якому розгадка таємниці змішується з мелодрамою. Окремо стоять детективи-трилери. У них переважно похмура атмосфера, в присутності якої автор навмисно жевріє в читача надії на щасливий кінець, але неухильно тягне у вир напруги і страху. Ви можете вибрати та придбати детективи в електронному форматі в своєму улюбленому напрямку, а різноманітна добірка літератури в інтернет-магазині PocketBook в цьому допоможе.

 • Багато письменників на початку кар'єри показують себе досить скромно. Але, увійшовши у смак, вже з другої-третьої частини вони розписуються і знаходять визнання публіки. Саме тому зручно придбати детективи в електронному вигляді відразу серією.
 • Для гостросюжетної літератури особливо важливо утримувати в голові нитку розповіді і стежити за сюжетом, не вдаючись до спойлерів. Ми рекомендуємо вивчати творчість письменників детективного жанру з першої книги в хронологічному порядку, щоб дізнаватися цікаві факти в задуманий автором момент.

Де купити електронні книги в детективному жанрі в Україні

Любителі зануритися в гарну історію вибирають сучасний формат літератури і купують електронні книги-детективи для читання на цифровому гаджеті. Цей практичний і технологічний варіант підходить всім, хто економить простір в будинку і піклується про навколишнє середовище. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати захоплюючі твори в детективному жанрі і відчути всю красу вільного і комфортного читання.

PocketBook рекомендує