Проза

View as Grid List

Items 1-32 of 2039

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  RU фото №1
  RU
  Електронна книга
  50,00 ₴
 2. День пса фото №1
  День пса
  Електронна книга
  50,00 ₴
 3. №2 фото №1
  №2
  Електронна книга
  80,00 ₴
 4. Жуль фото №1
  Жуль
  Електронна книга
  50,00 ₴
 5. Миротворець фото №1
  Миротворець
  Електронна книга
  35,00 ₴
 6. Безодня фото №1
  Безодня
  Електронна книга
  50,00 ₴
 7. Кат фото №1
  Кат
  Електронна книга
  30,00 ₴
 8. Бурштин фото №1
  Бурштин
  Електронна книга
  100,00 ₴
 9. Поросяча етика фото №1
  Поросяча етика
  Електронна книга
  47,50 ₴
 10. Поросячья этика фото №1
  Поросячья этика
  Електронна книга
  47,50 ₴
 11. Clavus Domini фото №1
  Clavus Domini
  Електронна книга
  95,00 ₴
 12. Ніхто фото №1
  Ніхто
  Електронна книга
  125,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 2039

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

На сторінках книжкового інтернет-магазину PocketBook представлена сучасна і класична проза в електронному вигляді, зручна для читання на цифрових гаджетах. Видання такого типу вибирають книголюби, які не хочуть витрачати час даремно, а бажають проводити кожну вільну хвилину за читанням улюбленого твору. Ми пропонуємо величезний вибір літератури на будь-який смак і за доступними цінами, щоб сім'я читачів поповнювалася шанувальниками захоплюючих книг в сучасному форматі.

Яку прозу можна купити в електронному вигляді

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати електронні книги: прозу та поезію для читання на цифрових пристроях. У PocketBook ви офіційно купуєте літературу без скорочень і в будь-якому зручному для вас розширенні.

 • Класична проза – книги, написані еталонною мовою, що відображає не тільки стиль автора, але часом і цілу епоху. Класичні прозаїки балували читача градієнтами смислів, які тепер доступні й сучасному читачеві, але в більш зручному форматі.
 • Сучасна проза – відкрита, чесна, природна. Свобода слова розкриває перед письменниками всі двері, від чого твори часом сміливіше і красномовніше навіть найвиразніших класичних книг. Сьогодні люди говорять відкрито не тільки про загальнолюдські питання, а й про особисте: бачення світу, власного життя і події, якими повниться сучасна дійсність. Це допомагає краще розуміти не тільки інших, але і себе. Ми зібрали шедеври інтелектуальної прози в електронному форматі, купити які можна всього в пару кліків.
 • Оповідання та новели – ідеальний варіант для швидкого читання. Мала проза іноді навіть більш змістовна, ніж масштабні епопеї, адже автор в них подає інформацію концентровано. Ви можете купити прозу в електронному форматі від майстрів слова, щоб читати невеликі цифрові новели в обідню перерву, по дорозі на роботу або в пробці.
 • Публіцистика припадає до смаку вдумливому і небайдужому читачеві, який хоче дізнатися більше про світ і погляди на соціально-значимі явища. Ці книги подарують задоволення й розуміння багатьох загальнолюдських явищ, які проливають світло на події сучасності. Ви можете купити прозу в електронному вигляді в PocketBook, щоб оцінити майстерність оповідання сучасних публіцистів з усього світу.
 • Давня література. Ці твори пройшли перевірку часом і є свого роду пам'ятками, за якими можна вивчати минуле. У цьому розділі зібрана художня, мемуарна, документальна література, яка дозволить розширити кругозір і винести безцінний досвід.
 • Міфи, легенди, фольклор. В окрему групу винесені книги, які відображають світогляд і побут людей, що жили багато століть назад. Вам не потрібно здійснювати археологічні пошуки в глибинах світової літератури, щоб краще розібратися в історії. Ми зібрали найактуальніші електронні книжки в жанрі проза – купіть їх і дізнайтеся більше про минуле, щоб краще розуміти сьогоднішній світ.

Де купити прозові книги в електронному форматі в Україні

Паперові видання втрачають популярність. Вони займають місце на полицях, є джерелом пилу і часто надто об'ємні, щоб використовуватися в дорозі. Сьогодні в моді не просто начитаність і ерудиція, а й екологічний світогляд. Люди відмовляються від марнотратного використання природних ресурсів. Ми пропонуємо стати частиною світу майбутнього вже сьогодні і вибирати екологічний, економічний та комфортний формат книг. На нашому сайті ви можете купити художню літературу в електронному вигляді, щоб читати будь-які твори в будь-яку вільну хвилину.