Історичні романи

View as Grid List

Items 1-32 of 227

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. NEW
  ХІТ
  Ім'я Рози фото №1
  Ім'я Рози
  Електронна книга
  100,00 ₴
 2. 1793 фото №1
  1793
  Електронна книга
  110,00 ₴
 3. NEW
  Дурень фото №1
  Дурень
  Електронна книга
  125,00 ₴
 4. NEW
  Іван Богун. Т.1 фото №1
  Іван Богун. Т.1
  Електронна книга
  65,00 ₴
 5. NEW
  Іван Богун. Т.2 фото №1
  Іван Богун. Т.2
  Електронна книга
  85,00 ₴
 6. NEW
  Котлы фото №1
  Котлы
  Електронна книга
  60,00 ₴
 7. NEW
  ХІТ
  Місто духів фото №1
  Місто духів
  Електронна книга
  120,00 ₴
 8. NEW
  Ольвія фото №1
  Ольвія
  Електронна книга
  150,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 227

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

Щоб поринути в епоху минулого, відчути перипетії давніх подій, розкрити для себе проблематику тодішніх норм і культури та насолодитися читанням повною мірою, варто купити електронні історичні романи на сайті PocketBook. Ми зібрали твори усіх часів: від пригод, що розгорталися до нашої ери, до обставин, що мали місце у житті покоління наших батьків.

Історичні романи – машини часу в руках читачів

За будь-якою подією минулого стоять долі людей, їх вчинки, характери та емоції. Історичні романи в електронному вигляді детально передають побут, соціум, культуру певної епохи. Це допомагає не лише ознайомитися з фактами, але й відчути кожну деталь тодішнього середовища. Немов машина часу, яку можна тримати у руках: перебуваючи в сьогоденні, рядок за рядком подорожувати минулим.

Такі романи акцентують увагу не на історичних подіях, а на героях. Вивчаючи їх долі, читачі відкривають «душу» епохи, її проблеми, погляди, прийняті норми. Тому історичні романи тісно переплітаються з пригодницьким, філософським, соціально-побутовим, психологічним жанром. З одного боку, це робить їх насиченими, динамічними та захопливими. З іншого, це перешкоджає провести чітку систематизацію. Додаткових труднощів завдає і те, що кожен з авторів підходить до написання твору по-своєму та керується власними джерелами інформації про описувані події. 

Пекельні пристрасті та драми: історичні романи про любов

Особлива роль у творах письменників завжди відводиться темі відносин між людьми. Історичні романи про любов в електронному форматі порушують вічні питання палкого кохання та ненависті, зради та відданості, боротьби за щастя та покірності встановленим нормам.

Автори будують сюжет навколо певного факту з минулого, але уникають деталей. В розповіді відомі імена переплітаються з вигаданими персонажами, а історичні події описуються крізь призму фантазій і бачення оповідача. Тому якщо ви прагнете відшукати книгу, сповнену драматизмом, багатогранністю образів та насиченістю культурними деталями, ми особливо радимо купити електронні історичні романи про любов. Кожен знайде в них щось для себе: одні насолодяться естетикою розповіді, інші по-новому поглянуть на ту чи іншу епоху, треті відчують художньо-пізнавальну цінність, а хтось знайде відповідь на питання, що стосується розвитку суспільства.

Різноманіття історичних романів на PocketBook

На нашому сайті зібрані найкращі видання про минулі часи:

 • До нашої ери – «Камо грядеши», «Софісти».
 • XII-XVI ст – «Останній князь Феодоро», «Доля Брянського князівства».
 • XVII-XVIII ст. – «Петро Перший», «Фаворит».
 • XIX ст. – «Мир та війна», «Кадис».
 • XX ст. – «Розповіді про Велику Вітчизняну війну», «Життя у спадок».

У нас ви також можете придбати історичні романи про любов в електронному форматі, серед яких «Лорд і леді Шервуда», «Дідівські пристрасті», «Покарання весіллям» та інші. В наявності книги про війну, біографічні, народно-епічні твори.

Переваги покупки історичних романів на PocketBook

На сайті зібрані художні книги в електронному вигляді, придбати які можна в режимі онлайн всього за декілька хвилин. Цифрові версії улюблених романів мають переваги не лише в зручності купування:

 • Такі книги коштують дешевше, ніж паперові аналоги.
 • Вони екологічніші та допомагають зберегти природні ресурси.
 • Паперові книги подібних жанрів зазвичай масивні та важкі. Їх незручно брати з собою у сумку чи подорож. Щоб вирішити цю проблему, достатньо купити історичні любовні романи в електронному вигляді та читати їх на компактному і легкому носії.

Завантажуйте на рідери улюблені книжки, збирайте власну бібліотеку і мандруйте часом разом з найкращими творами.