Книги

View as Grid List

Items 1-32 of 4628

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction
 1. NEW
  Пасажир фото №1
  Пасажир
  Електронна книга
  50,00 ₴
 2. NEW
  RU фото №1
  RU
  Електронна книга
  50,00 ₴
 3. День пса фото №1
  День пса
  Електронна книга
  50,00 ₴
 4. №2 фото №1
  №2
  Електронна книга
  80,00 ₴
 5. Жуль фото №1
  Жуль
  Електронна книга
  50,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 4628

Фільтр

Сортувати

Set Descending Direction

В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити книги в електронному форматі та отримати доступ до улюблених творів у цифровому вигляді. У нашому асортименті більше 1000 книг: від сучасної жанрової літератури до безсмертної світової та вітчизняної класики. Тут кожен знайде електронну книгу до душі, а якщо у вас з'являться сумніви, зручний фільтр товарів допоможе з вибором.

Асортимент книг в електронному форматі в магазині PocketBook

Поки класичні книголюби заставляють квартири незліченними томами і витрачають гроші на покупку паперових видань, свідомі читачі зупиняються на практичних електронних варіантах. У нашому інтернет-магазині ви можете купити ліцензійні версії цифрових видань з наступних розділів:

 • художня література – твори, які формують особистість, переносять в інші світи і прокачують уяву;
 • нехудожня література – книги, що розвивають навички і дають практичні поради;
 • екранізації – твори, які стали фільмами;
 • періодичні видання – актуальні журнали в цифровому форматі.

Частину ліцензійних книг ми пропонуємо завантажити безкоштовно. Також у нас ви знайдете нашумілі книжки в електронному форматі – світові бестселери, новинки і хіти за доступною ціною.

Електронні книги на PocketBook – вибір сучасних читачів

Наш ресурс просуває ідею усвідомленого підходу до сучасного читання. Електронні видання дозволяють піклуватися не тільки про власний комфорт, а й про навколишнє середовище. Книги в електронному форматі – самий екологічний спосіб знайомитися з найкращою літературою, не обмежуючи себе в кількості прочитаних творів і не загромаджуючи кімнату численними томами.

Кожен книгоман, що піклується про планету, може купити книги в електронному вигляді в інтернет-магазині PocketBook:

 • Цифрове читання не вимагає камерної домашньої обстановки. Ви можете брати з собою в дорогу, на навчання, роботу будь-яку кількість творів – книги помістяться в одному компактному пристрої.
 • Електронні твори дозволяють швидше вивчати інформацію. Віддаючи перевагу книжкам в електронному вигляді, ви будете випереджати класичних книголюбів, яким потрібне певне освітлення і розташування, щоб повернутися до книги. Твори в цифровому форматі доступні на будь-якому гаджеті для читання, що робить читача мобільніше і дає йому фору в освоєнні важливих матеріалів.
 • Електронні книги зручні для школярів і малюків, які тільки відкривають для себе всю красу якісної літератури. З хорошим рідером очі дитини не втомляться, тому читання не буде «роботою», а стане приємним проведенням часу.

Ви можете підвищити якість читання, якщо придбаєте електронні книги в магазині цифрових гаджетів PocketBook. Ми пропонуємо оригінальну продукцію швейцарської компанії-виробника рідерів і даємо на них офіційну гарантію. Цифрове читання на таких пристроях безпечно для зору, тому приносить виключно користь і задоволення.

Зручний спосіб купити електронні книги в Україні

PocketBook – це великий асортимент творів на будь-який смак і вік. Ми потурбувалися про наявність як класики, необхідної до прочитання кожній освіченій людині, так і захоплюючої жанрової літератури. На нашій вітрині ви знайдете інтригуючі новели, пізнавальні нариси, зворушливі повісті та епічні романи, які захоплюють дух і повністю поглинають думки при читанні. Заходьте в наш інтернет-магазин, щоб купити книжки в електронному вигляді та долучитися до культури вільного, ефективного й екологічного читання.