Мистецтво та культура

View as Grid List

Items 1-32 of 122

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. Отак і пишу фото №1
  Отак і пишу
  Електронна книга
  18,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 122

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині PocketBook ви можете купити електронні книги з розділу «Мистецтво та культура» в електронному форматі. Цифрові видання прекрасно підходять для глибокого вивчення живопису, музики, поезії, архітектури, адже дозволяють повертатися до прочитання в будь-який зручний час. Купуйте книги в електронному вигляді в PocketBook – поповнюйте домашню бібліотеку інтелектуальним чтивом за допомогою якісної літератури без переплат.

Книги про мистецтво та культуру в електронному форматі

Тяга до пізнання світу лежить в основі людської істоти. Бажання краще зрозуміти реальність робить людей більш свідомими, впливає на правильність рішень, мораль і еволюцію в цілому. Кожен, хто мріє розширити світогляд і краще зрозуміти навколишню дійсність, може вибрати екологічний та економічний формат – цифровий. У PocketBook ви можете купити електронні книги про культуру та мистецтво, щоб навчитися краще розбиратися в живопису, хореографії, фотографії та інших аспектах людської діяльності.

PocketBook – інтернет-магазин електронних книг про культуру та мистецтво

На віртуальних полицях нашого ресурсу ви знайдете добірку літератури про культурне життя суспільства, а також книги про мистецтво в електронному форматі в різних жанрах:

 • Критика – такі твори дозволяють поглянути на світ іншими очима, помітити те, що ретельно приховується, і краще зрозуміти людей та їхні вчинки.
 • Культурологія – дозволяє побачити цілісну картину життя різних народів, їх шлях становлення і розвитку. У цю групу входять книги про культуру в електронному форматі, завдяки яким ви дізнаєтеся більше про людей з різних країн, епох та цивілізацій: традиції, джерела вірувань, шляхи становлення товариств такими, якими ми їх бачимо сьогодні.
 • Музика – реальні історії з життя класиків і сучасних музикантів. Їх творчість об'єднує цілі покоління, надихає і дає сили переживати важкі життєві випробування. Так само ми пропонуємо купити партитури класичних творів в електронному форматі тим, хто вміє грати на гітарі, фортепіано або іншому музичному інструменті.
 • Театр і кінематограф. Твори про ці форми людської діяльності – прекрасний спосіб вивчити культуру суспільства. У нашому інтернет-магазині ви можете купити нехудожню літературу в цифровому форматі, щоб дізнатися більше про важливі віхи розвитку видовищних видів мистецтва.
 • Публіцистика – ці книги відкривають читачеві альтернативні точки зору на різні суспільно значимі події. Твори, написані в публіцистичному жанрі, припадуть до смаку всім, хто стежить за розвитком гострих соціальних і політичних проблем.
 • Загальна історія. Без знання історичних фактів важко зрозуміти людей, на яких випало життя в певний період. Саме тому історична література – фундамент, на якому будується розуміння культури та мистецтва будь-якої епохи.
 • Живопис вчить помічати прекрасне і концентруватися на тому, що відбувається в конкретний момент. Ви можете купити книги про образотворче мистецтво в електронному вигляді в нашому інтернет-магазині.
 • Газети та журнали вбирають в себе не тільки події, а й думки людей різних поколінь. Щоб завжди бути в курсі новин і виразніше розуміти їх джерела, придбайте періодичні видання в електронному форматі.

Неможливо досягти як особистого, так і суспільно прогресу без освіти, адже вона формує основу для глибокого розуміння світу. Ми пропонуємо купити електронні книги про мистецтво та культуру, щоб ви могли не просто розширити світогляд, а й збагатитися духовно, навчитися критичному мисленню та піднятися над шаблонним менталітетом, відкриваючи для себе справжню природу речей.