Нехудожня література

View as Grid List

Items 1-32 of 1650

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction
 1. ХІТ
  Історія еротизму фото №1
 2. NEW
  ХІТ
  Гузар на кожен день фото №1
  Гузар на кожен день
  Електронна книга
  230,00 ₴
 3. NEW
  ХІТ
  No putin-no cry фото №1
  No putin-no cry
  Електронна книга
  59,00 ₴
View as Grid List

Items 1-32 of 1650

Фільтр

Сортувати

Set Ascending Direction

В інтернет-магазині PocketBook представлена нехудожня література в електронному вигляді для читання на цифрових пристроях. Ми зібрали колекцію книг, які допоможуть опрацьовувати певні навички, посилювати комунікативні якості, просуватися по кар'єрних сходах і покращувати загальну якість життя. Цифровий формат літератури робить її доступнішою, що важливо для зайнятих людей, які хочуть отримати новий досвід без шкоди для основної діяльності.

Асортимент нехудожньої літератури в PocketBook

Якщо ви хочете отримати дієві практичні рекомендації, рекомендуємо купити електронні нехудожні книги і використовувати їх для отримання нових знань у цікавій для вас сфері:

 • Хобі та дозвілля. В цьому розділі знаходяться книги в електронному вигляді, які допоможуть знайти нове захоплення або дізнатися більше про вже наявне улюблене заняття. Тут зібрані книги з рецептами страв і напоїв, поради рибалкам, рекомендації дієтологів, практичні вказівки всім, хто бажає навчитися правильно дихати, слухати тіло і багато іншого.
 • Бізнес-література. Книги про те, як заробляти на хобі, справлятися зі страхами і знаходити сили для руху до поставленої мети. Нехудожні книжки в електронному вигляді навчать, як планувати кошти, розставляти пріоритети, шукати натхнення і повноцінно відпочивати, паралельно успішно розвиваючи бізнес.
 • Мистецтво і культура. Ви зможете дізнатися більше про архітектуру, музику, живопис, фотографію або хореографію, якщо загляньте в цей розділ. Видання відкриють таємниці життя видатних особистостей, які внесли вагомий вклад у розвиток певного виду мистецтва.
 • Історія. Купити нехудожню літературу в електронному форматі можуть ті, хто хоче дізнатися більше про події минулого і їх вплив на сьогодення. У великому асортименті представлена військова література, книги про древні цивілізації, біографії видатних особистостей. Для зручності пошуку розділ розбитий на три підрозділи: популярна історія, документальна література і психологія.
 • Біографія і мемуари – розділи нехудожньої літератури, що поєднують історії про долі відомих людей: політиків, військових діячів, духовних і громадських лідерів, вчених, письменників, акторів.
 • Суспільство. Ми пропонуємо купити нехудожню літературу в електронному вигляді для вивчення військової справи, політики, філософії, релігії.
 • Медична література. Книги-помічники, які розкажуть про симптоми захворювань. Вони зорієнтують в світі професійних медичних рекомендацій і дадуть поради щодо поліпшення здоров'я.
 • Гуманітарні науки – розділ об'єднує групу видань про психологію. Вони розкажуть про особливості виховання дітей, виходу зі складних життєвих ситуацій і першої психологічної самодопомоги.
 • Комп'ютерна література – навчальні видання, що підвищують комп'ютерну грамотність.

Також ви можете придбати довідники в електронному вигляді, які зручно завжди носити з собою, підручники з іноземних мов, видання, що відкривають таємниці космосу. У розділі «практична література» знаходяться книги з напрацюваннями з різних сфер діяльності: оптимізація робочого процесу, збірник прав громадянина, поради по вступу до вузу або переходу на нове місце роботи.

Нехудожня література в електронному форматі в Україні

Цифрове читання набирає популярність. Такі книги обходяться дешевше паперових аналогів, не займають місця на полиці, не розводять пил і знаходяться завжди в прямій доступності. Вибирайте нехудожні книжки в електронному форматі, купуйте вподобаний твір без скорочень і вивчайте важливі практичні питання в зручний час.